Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzett valaki elsőre változást...

Érzett valaki elsőre változást a kineziológusnál?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek. Olyan gondjaim vannak, hogy most úgy érzem, hogy összecsaptak a dolgok felettem. Magamba folytok problémákat, nemnagyon mondom el senkinek. Nem is merek nagyon vendégségbe menni, nehogy rosszul legyek. Egyébként boldog családban élek, van egy 9 hónapos kisfiam egy rendes, megértő férjem. Egyedül én vagyok búlal-bélelt. Biztos, hogy régi dolog félelme rejtőzik bennem, de néha nem látok ebből kiutat. Pszichiáterhez nem szívesen megyek. Nem szeretnék bogyókat szedni. Igazából a legnagyobb félelmem, a hányás. Pszichésen már nem is eszek nagyon, mert aztán már azon örlöm magam, nehogy hányjak. Szedek étvágynövelőt, amitől van étvágyam, de nem mindíg merek enni.

Kérlek adjatok valami bíztató jelet, hogy van remény.

30 éves anyuka


2010. jan. 2. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
remény az mindenképpen van, az én anyukám is kineziológus, és nagyon sok emberen segített, de ez nem elsőre fog "hatni".2-3 kezelés biztosan kell ahhoz, hogy érezz valami pozitív változást. szerintem is jól tetted,hogy nem pszichiáterhez vagy pszichológushoz mentél, mert ha hiszel benne,hogy meg tudsz gyógyulni,akkor biztos sikerülni fog. Sok sikert!:)
2010. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor, ha esetleg anyukáddal beszélsz, megemlítenéd a problémámat? Szerintem valami gyerekkori szeretet hiány, nemtörődés lehet, amit most kapok meg. Csak valahogyan nehezen fogadok el. És még ez az evés gond, megváltozik-e valaha? Csak ha érzem, hogy jön a rosszullét, akkor veszek be gyógynövényes stresszoldót. De attól meg letompulok sajnos.

Válaszodat előre is nagyon köszönöm.

2010. jan. 2. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
persze megkérdezem, majd írom a válaszát!
2010. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!