Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon aggasztó! Mire utalhat...

Nagyon aggasztó! Mire utalhat az vagy minek a jele lehet ha? (bővebben leírásban)

Figyelt kérdés
Az, ha valaki képes magát annyira túlpörgetni, akár egy buta viccen vagy csak eszébe jut valami vicces, és annyira de annyira röhög, hogy már szinte le se tudja magát állítani, aztán hirtelen ez a dolog "átfordul" és elkezd zokogni? Minden átmenet nélkül... szörnyü, azt mondja akkor tényleg hirtelen valami hatalmas keserüség tör rá, de miután kisírta magát megnyugszik és csak ugy ül fél óráig, szinte "ott sincs"...
2011. jan. 14. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, elmebaj.
2011. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát valamivel hosszabb véleményeket vártam... eléggé aggódunk érte..
2011. jan. 14. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyet én is sokszor szoktam.


Hát igazából a sírás és nevetés nem áll messze egymástól abból a szempontból, hogy mindkettővel kiadja magából a feszültséget az ember. Akár át is fordulhat egymásba a kettő, én szoktam olyat, hogy zokogok, majd hirtelen átvált nevetésbe, aztán vissza megint sírásba, ijesztő lehet, de nem ez a lényeg, hanem az a hatalmas feszültség, ami mögötte van, és így kell kiadni. Gondolom, ilyesmi van emögött annál is, akiről a kérdésben szó van, intenzíven él meg dolgokat, érzéseket belül, és máshogy nem tud mindez kijönni. Én is sokszor csak ülök vagy fekszem utána, az érzés is olyan, nem csak ahogy látszik, mintha ott sem lennék. Valamikor utána folytatom még. :D Aztán elmúlik.

2011. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, szerintünk is valami hasonló lehet az oka, csak tényleg ijesztö "látvány" ...
2011. jan. 14. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de drogosoknál is sokszor lehet tapasztalni ily módon megnyilvánuló hangulatingadozást.
2011. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem drogozik...de igazad van, biztos nekem is ez is eszembe jutott volna, ha nem ismerem...
2011. jan. 14. 14:49
 7/8 anonim válasza:
Valamilyen hangulatzavar (depresszió, bipoláris zavar) tünete lehet, de ehhez érdemes tudni azt is, hogy az ilyen egyedi jelenségeken kívül egyébként jellemző-e rá a szomorkodás vagy a hirtelen hangulatingadozás.
2011. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bipoláris?
2011. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!