Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik antidepresszánsokat...

Akik antidepresszánsokat szednek tőlük kérdem, hogy a doki nem javasolt-e nekik pszichológust mielőtt gyógyszert irt fel?

Figyelt kérdés
Mert én járok neurológushoz, 1 hónapja, és annyi történt h. elmondtam a panaszom, és kaptam gyógyszert. Ennyi. Csak azért kérdem mert frontint is szedek és most Cipralex-et irt fel...
2011. jan. 18. 09:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
barátnőm is szédüléses tünetekkel ment el az orvoshoz,persze mellette feltárta a doki a segítségével,hogy más probléma van,és kiderült hogy pánikbeteg,és amióta szedi az antidepit ő is,azóta nem szédűl,és jobban van.
2011. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyébként én is kezdek jobban lenni....
2011. febr. 2. 08:33
 23/24 A kérdező kommentje:

Az ugye normális ha frontin abbahagyáskor álmatlanság jelentkezik?

Tulajdoképp már nem alszom olyan jól frontin nélkül...de nem esem kétségbe...pedig néha elég furcsákat álmodom...

a cipralextől már így magában nincs bajom...a doki mondta is hogy fokozatosan csökkentsem a frontint és maradjon csak a cipralex...hát ez van

többiek tapasztalatok?

2011. febr. 7. 11:31
 24/24 anonim ***** válasza:
Azért pánikbetegséggel nem kell feltétlenül pszichoterápiára rohanni. Az egy hosszadalmasabb dolog, és elég drága is. Egy 10-15 alkalmas autogén tréning, némi kognitív stílusú tanácsadással vegyítve, elég szokott lenni. Ilyet sokan tartanak, és nem is csak pszichológusok. Gyógyszert csak végszükség esetben javaslok erre, max., ha nagyon gáz a helyzet. Bár sokaknak nem jön be.
2012. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!