Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális h ezt érzem egy...

Normális h ezt érzem egy pszichiátriai kezelés alatt? Szét vok esve. Lesz még valaha belölem normális ember? :S

Figyelt kérdés
Be kerültem pszichiátriára voltam is ott egy darabig de már itthon vok csak még be kell járnom oda. Suliba se járok. És úgy érzem tök kifordultam magambol :S Pl előtte én tök bátor meg határozott voltam most meg félek az emberektől legszivesebben az uccára se megyek ki. Attol is félek h mi lesz velem :S Meg úgy érzem tök szét vok esve nem tok odafigyelni semmire nem megy bele az fejembe meg van olyan h néha az agyam leblokkol és nemtom mit kell csinálni egy helyzetben nem értem :S Meg az miatt is szégyelem magam h a szüleimnek csalódást okoztam :/ Ezek normális érzések ilyenkor? El fognak valaha múlni? Leszek még vmikor olyan mint ez előtt lehet normális életem? Vagy ez tök reménytelen? :S Írjatok pls!
2011. jan. 20. 13:18
1 2
 11/12 Katamarán ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy ki tudjon jönni ennyire mélyről, előbb kellenek a bogyók. Utána egy TÉNYLEG JÓ pszichológus is rendet tud tenni az ember fejében, de hol van ilyen??

Ha esetleg élete végéig szednie kell a gyógyszereket, az sem tragédia, számos ember van így (én is). Azt hiszem, a két rossz közül még mindig ez a kissebbik. Nekem ajánlották a reikit, ki is próbáltam és tényleg szuper volt. Kb. egy éve csinálom, a gyogyóim felét sikerült így elhagynom (orvosal konzultálva), de teljesen nem lehet.

2011. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Joola ***** válasza:
Kedves kérdező! Azt gondolom valahol középen van az igazság, tehát a pszichiáterek nem ördögök, viszont nem is elég csak a gyógyszer. Szükséges egy (amint azt előttem is mondták) JÓ! pszichológus, és legideálisabb esetben a pszichiáterrel együtt dolgozva kialakítják a megfelelő gyógyszereket is. És igaz, jó esetben elhagyhatók, ha mégsem, mert vannak ilyen betegségek, akkor el kell fogadni. Ne aggódj azon, hogy nem leszel "normális", szerintem senki sem az:D És ezt pszichológus hallgatóként mondom. A lényeg, hogy törekedjünk a legjobbra, amit az adott helyzetből ki lehet hozni. Biztos vagyok benne, hogy a szüleid nem neheztelnek rád. Sok sikert az utadhoz és engem is érdekelne, hogy hogy alakul a sorsod:)
2014. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!