Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresziosokat miért kell...

Depresziosokat miért kell nézik bolondnak?

Figyelt kérdés
és a kapcsolatokat sem kőnyű felépiteni legalábbis MEKÜNK!
2011. jan. 21. 13:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi A KELLET SZÓÉRT ROSSZUL FOGALMAZTAM!
2011. jan. 21. 13:10
 2/12 anonim ***** válasza:

Én depis is vagyok és szorongásom is van, de nem néznek bolondnak, mivel népbetegség, legtöbben ismerik.

Egyébként sem kell mindenkinek az orrára kötni, hogy te ilyen betegségben szenvedsz.


Ha állandóan erről beszélsz és fűnek-fának elmondod, akkor ne csodálkozz, hogy lesajnálnak.

2011. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert divat lett,és már nem hiteles az emberek szemében.Pontosabban azok szemében,akik nem tudják átérezni a problémát.
2011. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a neten nyiltan ilyen kélrdélseket tudsz feltenni, nézz utána a deprsz,. fogalomnak és megváltozik a véleményed.
2011. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert senki nem szereti a nyavalygó embert. Tapasztalat...
2011. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért kell külön kategóriát csinálnod,hogy "depressziósok"?Mintha megbélyegzettek lennének!Amúgy én is az vagyok időnként,de nem verem nagydobra:(
2011. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 homo ludensz ***** válasza:
Azok nézik bolondnak akik még nem voltak depisek,akik voltak azok tudják hogy miről beszélnek.
2011. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert nagyon ostobák!Nem tudják,hogy a depressziónak semmi köze nincs az elmebajhoz.Pedig ahhoz,hogy valaki legalább ennyit tudjon,nem kell főiskola.
2011. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert sokszor furcsán viselkedünk.
2011. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert tényleg bolondok vagyunk!:)
2011. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!