Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáradékonyság, rossz közérzet...

Fáradékonyság, rossz közérzet több éve, miért?

Figyelt kérdés

Pár éve nem érzem magam teljesen jól, nyomott a hangulatom (időjárástól függetlenül), álmos vagyok, akár 13 óra alvás után is, gyakran szédülök, étvágyam ingadozik (ezzel együtt a súlyom is) és nem tudom min kéne változtatnom.

Labor rendben, egyedül vashiányom volt 2 éve (elég nagy, orvosok rá is fogták, hogy biztos ez a bajom), azóta szedtem vastablettát, de az ez évi vérképem szerint a vasam már 2,5x annyi, mint kellene, ezért abbahagytam.. semmi eredmény.

Nem iszok/cigizek/drogozok stb.

Továbbá nem tudom, hogy összefüggésbe hozható-e az előzőekkel, de kb. ugyanennyi ideje észrevettem, hogy nagyon hideg lett a kezem, bármit csinálok lehűl. nyáron jó dolog, de azért kezd idegesíteni.(fagyasztok mindenkit a környezetemben) Nincs valakinek valami jó frappáns ötlete bármelyikre? ^^

19/L


2011. máj. 18. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Hacsak nincs vmi komoly oka akkor lehet hogy egy kicsit sportolnod kellene futni, úszni, aerobikozni, táncolni amelyik szimpibb neked.
2011. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:

Két gondolatom van, mert számomra nem egyértelmű- inkább rákérdezek, de lehet ezzel egyidőben segítek is:


-13 óra alvás túl sok- olvastam, hogy ha túl alussza magát az ember, nem kipihentebb lesz, hanem még fáradtabb. Próbálj maximum 7-8 órát aludni rendszeresen- és figyeld mondjuk két hétig változik e valami


-magadtól hagytad abba a tabletták szedését? lehet nem kellett volna...

2011. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

pasizz be, a szex sok mindent megold. na meg a bulik.

ha ez sem jó, akkor szakorvos.

próbáld lefoglalni magad, új dolgokba belefogni.

2011. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

- Úszom rendszeresen, s amikor csak tudok focizok és tesizek, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a baj.. (ha igen, ezen ne múljon..:D)


-Általában 7 órát alszom, csak példának hoztam fel, hogy MÉG 13 óra alvás után is fáradt vagyok.

Koffein sem hat: tea, energia italok, kóla..(nem kávézom).


-Miután az orvos kiakadt a leletemen, kénytelen voltam abbahagyni a szedését (javasolták is, legalább addig, míg nem megy vissza normál értéken belülre).


- Az utolsó javaslat még nem is lenne rossz..de nem kivitelezhető.

Más megoldás nincs? Valami tuti..(ne pszichiátert köszi..:))

2011. máj. 19. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló problémával küzdök én is. Ha gondolod írj privátot! :)


19f

2011. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!