Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevasarlokozpontokban ugy...

Bevasarlokozpontokban ugy erzem mintha zavaros lenne a feje, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagy belteru epuletekben,bevasarlokozpontokban ugy erzem mar nem vagyok onmagam,nem tudok gondolkozni,ingerult vagyok,ugy vettem eszre hogy inkabb feher falu epuletekben fordul elo velem.
2009. febr. 3. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen fóbiád lehet... Talán agorafóbia...

De a fehérektől való plusz para árnyalja kicsit a helyzetet. egy jó pszichológus segít megfejteni a dolgot, és onnantól nem lesz gáz.:)

2009. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

haha akkor én is menjek pszichológushoz?

Dehogy van veled gond, nem orvosi eset. Nyugi, velem is az van. Zavar, hogy nem látod át az épületet, túl nagy, túl sok az inger egyszerre, ezért elveszettnek érzed magad, mint aki csak kóvályog, és sok az ember és menni kell menni kell...

Nos én kerülöm a Westendet épp ezért, vagy társasággal megyek, de még így is rosszul érzem magam ilyen helyeken.

2009. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Pont ezt hívják agorafóbiának, tökéletesen leírtad a tüneteket. :) Aki pszichológushoz megy- nem kötelező, egy javaslat volt- az nem dilis, csak a -lógust arra találták ki, hogy ezeket a helyzeteket oldja. De persze erre nem csak ő az egyedül alkalmas személy. Válasz: ha zavar, akkor igen, menj Te is lógushoz. :)
2009. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a lógus nem orvos.:)
2009. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat,azt szeretnem meg megtudni van e valami tunetmentesito megoldas? ugyanis ez az osszezavarodott allapot tovabbra is kinoz,,van ugy hogy aznap el sem mulik.
2009. febr. 3. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is hasonlóan kezdődtek a tüneteim. Mára már ott tartok, hogy pszichiáterhez kellett mennem, aki gyógyszert írt föl, sajnos nekem már ezek odáig fajultak, hogy egy idő után rosszul is lettem ilyen helyeken. Úgy éreztem, hogy szédülök, de nem szédültem, szaporán vert a szívem, rámjött az ájulás,de nem ájultam el. Rengeteg pszichológusnál jártam vele, de igazából nem tudnak vele mit csinálni. Ezért fordultam pszichiáterhez, mert nálam kb. egy jó fél év elteltével jöttek ezek a rosszullétek is. Gyorsan pszichológus talán még segít. :) Vigyi magadra! ÜDv.

2009. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tünetmentesítő megoldás? Az a lehető legrosszabb, amit tehetsz, mert akkor nem a kiváltó ok szűnik meg, csak a felszín. Pl olyan, mintha fájdalomcsillapítóval akarnál meggyógyítani egy rothadó fogat, vagy leinnád magad a családi problémáid megoldása helyett. Pszichológus továbbra is az a szakember, aki ezzel foglalkozik. Vagy a pszichiáter, igen.
2009. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez nem tünetmentesítő megoldás ha valaki gyógyszert szed a problémáira, hanem sajnos ahogy ezt a pszichiáter is elmagyarázza, ez egy biokémiai folyamat, ami ellen nem nagyon lehet tenni semmit!
2009. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

A biokémiai folyamatok ellen lehet tenni- legalább is a Kérdező problémáját illetően...

Ne írjunk ostobaságokat, ha segíteni szeretnénk. Ha nem, akkor ne írjunk semmit.

--hozzáértő--

2009. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy lelkileg nem lehet tenni semmit sem. erre találták fel a gyógyszert! Ha jól tudom. Én így értettem! És nem hülyeségeket írok, bocsi.
2009. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!