Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már Csernus Dokinál?...

Voltatok már Csernus Dokinál? Mennyibe kerül egy alkalom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 08:33
 1/7 anonim válasza:
100%
A feleségem volt... Azt mondja attól függ az összeg, hogy mennyit keresel... Nekünk egy tizes volt a kis beszélgetés. De a nejemet elmondta mindennek (gondolom ismered a stílusát) aztán irány haza. De igaza volt mondjuk én remek orvosnak tartom :-)
2011. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És a feleséged meggyógyult?

(Én nem értem hogy lehet ilyen stílusban gyógyítani...)

2011. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csernus egy állat. :D

őt kéne bevágni a diliházba.

2011. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Csernus egy fantasztikus ember.Lehet hogy némelyeknek sértő amit és ahogy mondja de a legtöbben utána beismerik maguknak hogy igaza van.Manapság nem a csipkefinom, halkszavú pszichomókus az aki célt ér. Én személyesen ismerem őt jó ideje.Ha csak egyszer leülsz vele beszélgetni bármiről, rájössz hogy csak azzal bánik így, akin azt látja hogy belesüppedt a rosszba, eddig sem tette semmit de most tőle várja a csodát.Velük ez a célravezető.Kisebb-nagyobb sokk a szavai után, és észhez tér a delikvens.Változat.
2011. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mennyibe kerül nála egy óra?:)))
2011. febr. 5. 12:45
 6/7 anonim válasza:
10-30 ezer ft/50 perc. Ő dönti el
2011. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én jövő év első hónapjaiban megyek hozzá és már 30-tól 50-ig ő dönt mennyibe kerül 50 perc.
2015. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!