Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kerüljek ki ebből a...

Hogy kerüljek ki ebből a helyzetből? Ti is voltatok hasonlóban? 20 éves lány

Figyelt kérdés

már 2 hete nincs kedvem emberek közé menni, egész nap csak filmeket nézek és kajálok, az ágyból is alig mozdulok ki...

korábban a pszichológusom depresszió-gyanúval elküldött pszichiáterhez, de ő azt mondta, még nem vészes...

de most annyira nincs erőm jópofáskodni, a kocsmázást és a pasizást is unom, be kéne mennem az óráimra a suliba, de inkább beteget jelentek, néha csak úgy sírok vagy türelmetlen és bunkó vagyok...

csak arra lennék kíváncsi, hogy ez sima tavaszi fáradtság, és mással is előfordul, vagy ideje meglátogatnom a pszichológust?...

a háttérsztori hosszú, volt sok pasim, egyszerre 8, de mind tudta, hogy vannak rajta kívül is.

aztán egyel megszerettük egymást, jártunk. még soha senkire nem számíthattam úgy, mint rá, minden téren segített. de a depressziója miatt néha eltűnt. októberben megoperáltak, utána minden megváltozott. 2 hónapig nem mehettem sehova, aztán még találkozgattunk, együtt karácsonyoztunk, aztán eltűnt, senki nem tud róla semmit.

azóta visszamentem a többi pasihoz mert nagyon szeretethiányom van, tudom, ez nem az igazi de nagyon belefáradtam a várakozásba...(ő azt mondja, csak sok a dolga... 4 hónapja?...)

előtte volt egy vőlegényem, 1 évig laktunk együtt, aztán egyre többet ivott és vert. (így lett a 8 pasi, mert amikor nem volt pénzem tovább albérletre - ahol a főbérlőm megpróbált megerőszakolni és ráélvezett a ruháimra, amikor nem voltam otthon-, hozzájuk mindig mehettem.) haza sem mehettem, mert ott meg az anyám vert, aki bevallottan gyerekkorom óta utál, mert nem olyan vagyok, mint ő...de anyámnak pszichiátrián lenne a helye, ezt pszichológus mondta...annyira utálom, hogy sokszor azt álmodom, hogy leszúrom. (ez normális?) előtte meg 2 évig pánikbeteg voltam, de abból magamtól kigyógyultam.

lehet, hogy csak besokalltam kicsit?

mindenki úgy kezel, mintha egy élettelen tárgy lennék...

már nincs erőm egyik szerepemet sem eljátszani. se a diákot a tanárom előtt, se a "k*rvát" a pasik előtt, se a "jófej laza csajt" a haverok előtt. úgy érzem, nincs minek örülni, pedig, tudom, hogy lehetnék rosszabb helyzetben is...senki nem szeret önmagamért. nincs erőm irányítani az életem. félek, olyan célt tűztem ki magam elé, amit sosem érhetek el. szeretnék nagy, összetartó, képmutatástól mentes családot, és szeretnék a választott pályámon is sikeres lenni.

de félek, én magam nem illek a jövőképembe, mi van, ha senki nem akarja, hogy egy ilyen ember legyen élete párja, senki nem hiszi el rólam, hogy jó családanya és kibírható feleség lennék? eddig biztos voltam benne, hogy nekem ez nem jelent majd gondot, a jég hátán is megélek, de most félek...ahányszor komoly kapcsolatba kerülök, mintha átprogramoznának, tudat alatt elkezdek úgy viselkedni, mint az anyám!!!! ezt hogy kerülhetem el??? hogy adhatom önmagam? annyira félek, de nem is tudom, mitől...


2011. máj. 2. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

oké elkezdtem olvasni kb ilyen kifejezéssel :

hm igen igen ismerős , hm nekem is volt hasonló , igen depresszió tényleg lehetséges aha aha , szegény

aztán 8 pasi ??? mi a lóf@sz ???

vőlegény ??? 20 évesen te jó ég , ivott , vert ?? úristen

oké innentől nem tudlak komolyan venni , elég elkényesztetett , manipulálós , azt se tudja mit akar stb stb csaj jön le a leírásodból

akaraterőd se lehet valami nagy szám , menj szépen vissza pszichiáterhez és ezt így add elő neki , igaz ha kb ezeket már elmesélted és nem nagyon reagált akkor ő se nagyon vesz komolyan

2011. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

NAHÁT.nekem is pontosan az jött le mint az elsőnél..

Egy darabig kezdtelek sajnálni,és gondoltam szegény lány...erre jön az hogy " volt sok pasim, egyszerre 8, de mind tudta, hogy vannak rajta kívül is. "

Ekkor erre gondoltam."Ekkora ribit is ritkán látni" (már elnézést de aki 8 pasassal kavar egyszerre azt én már semmibe veszem...

Így innentől kezdve nem is érdekelt hogy mit írtál..

Szánalmas vagy...Talán ezért nem is foglalkozott veled a doki,mert teljesen felesleges..Aki ennyire semmibe veszi mások érzéseit(8 pasast hülyíteni az egyenlő az érzéketlenséggel) akkor nincs miről beszélni..

2011. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 lovelyne ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek, hasonló helyzetben vagyok én is:/Amiket írtál szinte én is írhattam volna...

Akik itt bunkóznak veled azokkal ne foglalkozz!

Ezt csak az tudja átérezni aki ilyen helyzetbe van vagy volt már!

21L

2011. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ma 16:27

ezek szerint te is egyszerre 8 kannal kavartál??

2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok

figyelj én nem bunkózni akarok ne értsd félre, de azért egyszerre 8 pasival ? ha még azt mondja valaki hogy van egy szeretője , én nem szólok bele az ő dolga , de 8 az már beteges , teljesen lerí róla hogy ő se tudja mit akar , és ezzel az a gond hogy emberekkel játszik

magába kéne néznie inkább és változtatni kicsit a felfogásán mert ez nem a legjobb szerintem

2011. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ja, igazad van, nagyon el lehetek kényeSZtetve. (Legalább helyesen írnál, ha már értelmeset nem tudsz.)

Ha nem hiszed el, abból csak az látszik, hogy apu meg anyu szép kis burokban nevel. Nem mindenkinek törlik fényesre a s*ggét.

Képzeld, úgy mentem érettségizni, hogy akkor már 2 éve nem lakhattam otthon, és az aktuális főbérlőm, aki amúgy az ELTE-n tanár(!) molesztált, és a barátnőmmel, akivel egy szobában laktunk már féltünk este aludni, mellettem egy 20 centis konyhakés volt a biztonság kedvéért.

Aztán a barátnőm elköltözött a gazdag barátnőjéhez, én meg ott maradtam egyedül egy 33 éves szűzzel, aki már szó szerint megőrült a d*gásért. SZERINTED EZ ANNYIRA VICCES VOLT??? Hidd el, nagyon nagy különbség van olyan szex között, amit akarsz, és olyan között, amit nem.

Onnan egy patkánylyukba kellett költöznöm, csúnyán átvertek. Szerencsére a nyár felét lenn töltöttem az egyik pasinál Balatonon, amikor meg visszamentem, jött a többi pasi, az egyik mindig a lábtörlő alá dugta a pótkulcsot, hogy ha kell, felmehessek aludni, zuhanyozni,...

Aztán megismertem az egyik kertkocsmában azt a srácot, aki eltűnt... neki hála van rendes munkám, be fogsz sz*rni, gyerekekkel foglalkozom egy olyan helyen, ahol nem a papír számít, hanem hogy értsd a dolgod.

2011. máj. 2. 16:40
 7/19 A kérdező kommentje:

ja és NEM JÁTSZOM EMBEREKKEL, ha tudnál olvasni, ezt írtam:

"egyszerre 8, de mind tudta, hogy vannak rajta kívül is."

ezek csak szexkapcsolatok voltak. ha úgy tetszik barátok, akikkel le is fekszem.

sőt, általában ismerték is egymást...

2011. máj. 2. 16:43
 8/19 anonim ***** válasza:

A mostani hozzászólásodból is azt tűnik ki,hogy csak panaszkodni tudsz,sírni,gyorsan letolni a másikat,és rögtön a helyesírási hibáit elővenni,persze tarkítva hogy biztos mindenkinek arany élete van csak te vagy ilyen szerencsétlen..

Nem nyafogni kell hanem tenni ellene...Én nekem is pocsék életem volt,de ha sírok,és panaszkodom neked napokig akkor sem lesz jobb se neked se nekem..De én mertem lépni..(volt,hogy az utcán éltem 2 hónapig nő létemre) De mertem cselekedni..Nem engedtem,hogy kihasználjanak,megalázzanak..Tudod ezt csakis azokkal lehet megtenni akik hagyják is hogy megtegyék..

2011. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 lovelyne ***** válasza:
82%
Az,h 8 pasival kavart egyszerre azt kicsit én is soknak tartom...de istenem van ilyen!Szerintem senkit nem kéne itt ribancozni ismeretlenül! Ez a nagyfokú szeretethiány miatt lehetett.Nekem is volt ilyen időszakom amikor annyira el voltam keseredve, h pasiról pasira jártam azt remélve, h majd jobban fogom érezni magam ez nem csak férfiakra jellemző tünet együttes...persze hamar rájöttem, h az egésznek semmi értelme...Bírom h ez az oldal tele van erkölcs b.u.z.i. emberekkel akiknek tökéletes az életük és soha nem hibáznak és olyan könnyen dobálóznak a szavakkal.
2011. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

és még valamit

" "egyszerre 8, de mind tudta, hogy vannak rajta kívül is."

ezek csak szexkapcsolatok voltak. ha úgy tetszik barátok, akikkel le is fekszem. "

Ismered a mondást?

Ha valaki qrvának megy ne sírjon ha megbassz@k"

2011. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!