Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30 éve tartó pánikbetegség...

30 éve tartó pánikbetegség után van esélyem a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
kb 30 éve vagyok pánikbeteg. Azóta szinte sohova nem mentem egyedül. Most elváltam, és két gyermekemmel új életet kell kezdenünk. Költözni és munkátvállalni. Kérem aki meggyógyult, segítsen. Egyszerűen muszáj tennem valamit. Pénzem pszihológusra nincs sajna.
2011. jan. 28. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, van gyógyulás! Rei-Ki mesterként évekkel ezelőtt hozzásegítettem egy anyukát ahhoz, hogy volt bátorsága saját lábán egyedül elmenni a szakorvoshoz. Az nem kerül pénzbe. Kb. fél évvel utána már munkahelye is lett. Privát üzenetben írd meg melyik városban laksz, segítek felkutatni egy ott élő Rei-Ki-st akivel fel tudod venni a kapcsolatot.
2011. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát az előző válaszolót nem tudom űberelni, de annyit elmondhatok mint pszichológiával foglalkozó, hogy egy 30 éve kezeletlen pánikbetegségből kilábalni nem egyszerű dolog. Ha pszichológusra nincs pénzed, én úgy gondolom hogy ebben az esetben keress fel egy pszichiátert és marad a gyógyszeres kezelés. A TB támogatja a nagy részét, nem fogsz anyagilag tönkremenni benne.
2011. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A Rei-Ki kezelés feszültség-oldó. A "mellé rakott" rengeteg önbizalmat növelő beszélgetés pedig eljuttatja a beteget arra a pontra, amikor már a saját lábán is el mer, el tud jutni a szakrendelésre, ami ingyenes. Az előző válaszoló sem azt mondta, hogy ő gyógyította meg. A rei-ki-sek sosem mondanak ilyet, sőt szakorvos pártiak.
2011. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:46


De hát te voltál az 1. válaszoló is. Miért beszélsz E/3-ban?

2011. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt honnan veszed? Akármelyik Rei-Ki-s ugyanezt írná.
2011. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem akármelyik reikis írta ezt hanem te. Van admin jogom és látom...
2011. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van! Bocsánat!
2011. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
TB-s kezeléssel próbálkoztam. Mikor rámmordult a nővér mit akarok, akkor meglepődtem..de amikor kitört valakin a folyosón egy roham / nem pánik/ akkor menekülőre vettem a dolgot. Tudom, hogy nem lesz egyszerű dolgom, de az egész életem megkeserítette ez a betegség. Nem szeretném ha a gyerekeim is szenvednének miatta. Viszont az egészségügyben nem nagyon bízom:( Ha nincs pénzed...
2011. jan. 28. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
"A" Rei-Ki-s vagyok. Nem tudsz mást tenni, vissza kell menned. Hidd, hogy az a szakorvos orvos, akihez kerülsz, nem fog tőled elvárni anyagiakat. Mert azért ilyen is van. Akármelyik szakemberhez mégy maszekba, sokkal többe kerül. Pedig a betegséged gyógyulásához egyrészt kell a gyógyszeres kezelés, másrészt rengeteg beszélgetés, mivel a "pánikbetegség" tulajdonképpen nem más, mint tévesen rögzült gondolkodásmód bizonyos dolgokról. Csak olyan ember képes neked segíteni, akinek megvan ehhez a szükséges szaktudása. Kontárokkal ne kezdj. Ráadásul nem vagy abban a helyzetben, hogy sokáig halogasd. De hidd el, az orvos segít. Aki ismerősömről írtam, ő kb. 15 évig a lakásajtón nem ment ki, még kisérettel sem, a szemetet is a család vitte ki az ajtón. Nagyon boldog volt, hogy az orvosi kezelés megkezdése után fél évvel már nemcsak bátran közlekedett az utcán, hanem munkát is mert vállalni és pénze is lett. No meg teljes életet élhet. A lehetőség előtted is ott van! TE IS MEG TUDOD CSINÁLNI!!!
2011. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Énis pánikbeteg vagyok,gyógyszer nélkül nemfog menni a gyógyulás.
2011. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!