Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ilyenkor tenni? Nem...

Mit lehet ilyenkor tenni? Nem birom ezt sokáig.

Figyelt kérdés
az a helyzet, van egy csaj, elvileg.l.nagyon jo barátnőm, elvileg azt jelenti h régen tényleg nagyon szerettem, de 2-3 hónapja olyan szinten irritál a jelenléte hogy megtudnáőm fojtani:S irritál ha meglátom, amit mond, minden, és már nem is mondok vissza arra semmit amit mond mer tudom h rosszat szolnék, ezért elszámolok inkább 5ig..:S alig birom magam türtöztetni már magam, puszta jelenléte kikészit.. pedig mondom nagyon joba voltunk, együtt nyaraltunk sokszor, meg tényleg miodnig együtt vagyunk vele meg egy másik csajjal, de ő egyszerüen kikészit, pedig ugyanolyan a természete mint régen, kicsit idegesiö, de eddig ez nem zavart, de most már nem birom.. és nem akarom bántani mer alapbol szeretem, de ez a szeretet felett már elhatalmaskodott az ellentét, mert azért joval másak vagyunk, de eddig ez nem volt baj..:S mit tegyek, hogy javuljon a helyzet?
2011. jan. 30. 22:22
 1/2 anonim válasza:

valószínű hogy eddig is ilyen volt csak eddig azért bírtad elviselni mert szeretted. most meg valamiért kiábrándultál belőle azaz felnyílt a szemed és már látod a hibáit és ez így már irritáló. elég rossz helyzet én is voltam már így, hát próbálj meg nem beszélgetni vele annyit aztán majd fokozatosan talán békén hagyj bár tuti nem fogja érteni miért nem beszélsz vele és még szerintem rossz is lesz neki ha eddig tényleg jó barátok voltatok.S:

hát sok sikert hozzá!

2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkerülném őt nagy ívben ha ennyire nem bírod már őt elviselni,még mielőtt csúnyán összevesznél vele.Ülj le vele beszélni a problémádról,még ha meg is sértődne,még mindíg jobb az őszinteség,mint egy muszáj barátság.mai nem megy,ne erőltesd.
2011. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!