Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni skizofrén...

Mit lehet tenni skizofrén emberrel? Papírja van róla, hogy bolond.

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a szomszédom skizofrén.10 évig semmi gond nem volt vele.Elköltözött,aztán 1 1/2 év múlva vissza,tavaly tavasszal.Azóta kötekszik.Egyszer kitett egy féreg testű ember fejű kígyó nyelvet ábrázoló képet,meg hungarocellből egy keresztet vágott ki.Mindkettőt a mi ablakunk-kertünk felé fordította.A vízóránk közös.Ők később vették meg az ikerház azon felét,tehát tisztába kellett legyenek vele,hogy ez így van.Oda mi át se járunk,csak a Vízművektől az ember ha jön leolvasni az órát.Miért is járnánk át,az az ő magánterülete.Ma meg bedobott egy levelet,mindenféle hülyeségeket írogatott benne.Meg nagyon sok bosszantó dolgot csinált,ok nélkül,nyilván a betegsége miatt.Amíg nem támad meg esetleg,addig nem is tudunk mit tenni?Csak olyankor tudnánk elvitetni?Vagy akkor sem?
2011. jan. 31. 14:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az IMEI is börtön részleg a Kozma utcában.És mint mondtam nem félek,csak kérdeztem,hogy mit lehet tenni ilyenkor.Senki nem mondta,hogy az összeset be kell zárni,de ha folyamatosan kötekszik,meg megmérgezi mindenki macskáját kutyáját,meg ki tudja mire készül még,akkor elgondolkodnak az emberek,hogy mit kéne tenni.Te meg ne okoskodni gyere ide.Mindenki normálisan beszélget csak Te nem.
2011. febr. 2. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!