Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Mit tehetnék? Nagyon...

S. O. S. Mit tehetnék? Nagyon rossz ez nekem!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki gyakorlatilag tönkre teszi a életemet. Bár ez a szó, kicsit erős, de igaz.

Ez a lány, okos, kedves, jó sportoló, jó hangú, csodálatosan rajzol, és gyönyörű is! Gazdag, a kedves apukája mindent megad neki. Rengeteg barája van, a szerelmem is nagyon szereti őt (nem járunk együtt), legjobb barátok...

A lényeg nem is ez... Nem tudom veletek volt-e már olyan, hogy egy ilyen ember mellett tökéletlennek éreztétek magatok. Olyan embernek, akik semmire se jók... Minek születtem meg, ha ő itt van.. Ő a tökéletességével, úgyis mindenkit megszerez magának...

Depressziós vagyok és kérlek ne nevessetek ki. Így is rengeteg a gondom és mostanában azt érzem, összeomlok! Nagyon nehezen viselem az életemet, a legrosszabb, hogy nem áll mellettem senki! Szüleimmel, nem vagyok jóba. Legjobb barátnőmet elvesztettem. Az új legjobb barátnőm, pár napja azt mondta, én vagyok neki a legjobb barátnője, ma meg nem is érdeklem... :((

Nagyon szomorú vagyok! Segítsetek!!!

13/L


2011. febr. 2. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sajnos vannak ijenek ... énis sokszor érzem ezt van egy osztálytársam ő is 17 éves mint ő és jogosítványa saját autója van mert apuci nagyon gazdag és nem a legszebb lány de mégis körülötte zsong minden pasi meg mindenki az iskolába és ijenkor énis azt érzem hogy minek születtem meg ..
2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémáid vannak.Az,hogy szépen rajzol meg a gazdag apukától megkap mindent,az nem jelent semmit se.Te lehet,hogy sokkal értékesebb vagy.Szebb lelkivilággal rendelkezel esetleg,jobban odafigyelsz emberekre,segítőkészebb vagy.Tudod mikor derül ki,hogy ki milyen ember?Amikor nagy bajban vagy.Ilyen idősen túl nagy bajba még nem kerülhetsz(remélhetőleg),de teszem azt ha mondjuk beteg vagy és nem látogat meg,később szerelmi csalódás ér és nem vigasztal,vagy bármi rossz történik és nincs melletted,na abból derül ki milyen ember is Ő valójában.
2011. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elöször is jegyezd meg: senki sem tökéletes, mindenkinek meg van a maga gondja baja, lehet, hogy nem látszik, de a látszhat néha csal... És arra valók a gondok a problémák is h túléld őket, és ezek nagyon megerősítenek. Ha az a lány ilyen gazdag apukás kis plázap.csa, és mindent meg kap annál nagyobbat fog szívni az ÉLETben amikor élesbe megy, te meg mivel már lelkileg erős vagy, könnyebben kilábalsz mindenhonnét. És az olyan meg nem legjobb barátnő aki lekoptat, majd találsz mást. A szüleiddel mi a baj? velük mindenképp beszélhetnél
2011. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs értelme,hogy ilyen dolgokkal foglakozol,örüljél,hogy egészséges vagy,azt nem pótolhatja semmi sem.
2011. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez rossz, tudom, én is 13 éves vagyok és nálunk is van jónéhány ilyen kicsiribike :D

De az ennek a megoldókulcs,a hogyha elhiszed, hogy semmire nem vagy jó, akkor úgy is lesz! Ha úgy állsz mellé, hogy te csak egy kis második vagy, akkor el is hiszed, és ő is úgy látja és ettől csak mégnagyobb lesz a pofája.

A szeretetet nem lehet megvenni, hidd el, mindenki csak azért barátkozik vele, mert sok pénze van, gazdag és menő. Igazi, értékes barátai nincsenek.

Holnap úgy menj suliba, hogy te jobb ember vagy mint ő, a barátnőd meg nem is igazi barátnőd, ha nem látja benned a valós értékeidet, de azért beszéld ezt meg vele.

Gondolj bele, a te helyzeted jobb mitn az enyém: az én barátnőm kihasznál, addig vagyok jó neki, amyg nem talál egy másik barátot, de ha azzal összeveszik, akkor megint cska én vagyo ka legjobb neki, meg a mindörökké legjobb barikája meg midnen amit csak el lehet képzelni a világon, de ha megvan a bari akkor le se vagyok szarva.

2011. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát igazából az egészségm se a legjobb! Volt egy kis gond a menzeszemmel, mert a végén nem barnás folyásom volt, hanem zöldes... Elmentem nőgyógyászhoz, kaptam gyógyszert és már vége is van a gyógyszerszedésnek! Remélem nem lesz több baj...A fiú, akiről beszéltem, őrülten szeretem kb. 4 hónapja.. ha meglátom, hevesen ver a szívem, és nem tudom kiverni a fejemből... De én meg nem érdeklem őt... tudom mert megkérdeztem. Most már inkább harcolok érte...
2011. febr. 2. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Első!!! A nyelvtanóra lenne a legfontosabb !!!Helyesírás!!!Ha azt megtanultad, lehet tanácsokat írni!
2011. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Azért a 19:07-es sem piti helyesírásból.Mi ez a sok felkiáltó jel?Én nem úgy látom,hogy az mind felszólító,vagy felkiáltó mód lenne. :D :D Ha már eltértünk a tárgytól és tanácsokat osztogatunk.
2011. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennyire rosszul írnék? De azért 19:07-es köszönöm a válaszodat! Te meg nagyon értelmes ember vagy! Gratulálok! :))
2011. febr. 2. 19:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja es a pasi: par eve beledszerettem egy sracba, majd megorultem erte, de elcsesztem a dolgot, es nem lett belole semmi. Most meg, visszagondolva annyira orulok h nem jott ossze! Elmulaszhattam volna egy jo alkalmat, raadasul egy ollyanl kellet volna jarnom akivel tokre nem illek ossze... Szal minden okkal tortenik. ;) biztos van egy sokkal jobb pasi is annal... Hidd el. :)
2011. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!