Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Mit tehetnék? Nagyon...

S. O. S. Mit tehetnék? Nagyon rossz ez nekem!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki gyakorlatilag tönkre teszi a életemet. Bár ez a szó, kicsit erős, de igaz.

Ez a lány, okos, kedves, jó sportoló, jó hangú, csodálatosan rajzol, és gyönyörű is! Gazdag, a kedves apukája mindent megad neki. Rengeteg barája van, a szerelmem is nagyon szereti őt (nem járunk együtt), legjobb barátok...

A lényeg nem is ez... Nem tudom veletek volt-e már olyan, hogy egy ilyen ember mellett tökéletlennek éreztétek magatok. Olyan embernek, akik semmire se jók... Minek születtem meg, ha ő itt van.. Ő a tökéletességével, úgyis mindenkit megszerez magának...

Depressziós vagyok és kérlek ne nevessetek ki. Így is rengeteg a gondom és mostanában azt érzem, összeomlok! Nagyon nehezen viselem az életemet, a legrosszabb, hogy nem áll mellettem senki! Szüleimmel, nem vagyok jóba. Legjobb barátnőmet elvesztettem. Az új legjobb barátnőm, pár napja azt mondta, én vagyok neki a legjobb barátnője, ma meg nem is érdeklem... :((

Nagyon szomorú vagyok! Segítsetek!!!

13/L


2011. febr. 2. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ! Nem Téged kritizáltalak,hanem az első válaszoló kommentjét."ijen, ijenek " ly-vel írandók ,amit

a Ti korotokban már kellene tudni. A sok felkiálltó jelet pedig, éppen a figyelemfelkeltés céljából használtam.

És végül még egy mondat, igen, szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy értelmes embernek tartom magam.

A kérdésedhez csak annyit, hogy kislányok vagytok még,

éppen kibontakozó lelkivilággal.Ezek a lelki problémák az idő múlásával maguktól megoldódnak, és bölcsebbek lesztek

egy tapasztalattal.

Kívánom Neked a legjobbakat :))

2011. febr. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! AZt hittem nekem írtad... mert nem nagyon voltak helyesírási hibáim..
2011. febr. 3. 17:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Már írtam ide :D

A pasiról: Nekem is nagyon tetszik valaki, aki ráadásul majdnem mellettem ül, és kénytelen vagyok elviselni, hogy nem tudom, tetszek-e neki :@ xD

A szerelem ilyen.. sajnos xD

2011. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

koroddal járó problémák.

tanács: próbáld meg értékelni a benned lévő szép dolgokat :)

hidd el hogy értékes vagy!! ;) fel a fejjel :)

2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!