Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki idegennek érzi a...

Ha valaki idegennek érzi a testét, az milyen betegség?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Agybetegség!

Az ilyen olyanoknak a betegsége akiknek van egy csomó idejük magukkal törődni, és orvoshoz akarnak járni, hogy felhívják magukra a környezetük figyelmét!

(szerintem)

2011. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet pánikrohamtol is
2011. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet a pánikbetegség egyik tünete is.

deperszonalizáció a neve amúgy ennek az érzésnek

2011. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!

Elnézést kérek a kirohanásomért csak kicsit előítélettel vagyok az effajta modern kori betegségekkel szemben.

Ha számodra problémát jelent ez az érzés és tartósan fennáll mindenképp keress fel egy orvost. Ő többet tud majd segíteni!

2011. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Első, senkit sem érdekel, hogy neked milyen, láthatóan tájékozatlanságból, hozzá nem értésből és empátiahiányból fakadó sajátos problémáid vannak, melyekhez közléskényszer társul. (szerintem)


Kérdező, deperszonalizáció, keress rá.

2011. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nem a tőled kértem bocsánatot hanem a kérdezőtől.

2011. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves első! Ez nagyon durva volt! Ha egyetlenegyszer is éreznéd a deperszonalizációt, rögtön nem lenne ekkora a szád!!!! Fogalmad sincs, milyen az... Annyira elkeserítő, hogy ilyen emberek vannak. Csak azért, mert velük nem történt meg, és mert épp nem mutatja ki egy gép, akkor már lehet bagatelizálni? Azt kívánom, csak egyszer érezd meg, többször nem is kell. :(
2011. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!