Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velem van baj vagy ez természe...

Velem van baj vagy ez természetes? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Este történt, hogy már elaludtam egyszer. Aztán amikor valami eszembe jutott, hirtelen felálltam az ágyból és kimentem. Közben találkoztam testvéremmel, akivel beszéltem. Teljesen úgy tűnt, hogy értelmesen beszélek (még féltem is tőle, hogy félálomban hülyeségeket fogok beszélni). Reggel viszont amikor megkérdeztem, hogy mi történt azt mondta, hogy össze-vissza motyogtam. Ez lehet probléma? Mással is megesik, hogy azt hiszi józan, de valójában már félig alszik?
2011. febr. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen megesik. :P


Velem olyan szokott lenni, hogy felébredek, felülök az ágyban, elkezdek németül beszélni, majd visszaalszom. Amit a párom kérdez, meg sem hallom közben.

Gondolom az agyam így dolgozza fel azt, amit aznap hallottam, csak nem fogtam fel, vagy nem tudom. :P

2011. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez mással is megesik :) Sok féle hülyeséget mondhatunk ébredés után, amikre nem is emlékszek, csak attól halljuk vissza, akinek mondtuk :)
2011. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt tudom, de én emlékszem rá és ez zavar! :)
2011. febr. 11. 22:07
 4/5 anonim válasza:
Velem is mikor beveszek egy kis altatót, rá köhögéscsillapítót egy kis konyakkal. ugyanez van velem most is...
2011. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kis javaslat: szedj B1 vitamint és/vagy Kalcium-magnéziumot alvás előtt. Az megnyugtat és jobban alszol, és szerintem - ha nem is az első alkalommal -, de kezeli az "alvajárást" is. :-)
2011. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!