Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Problémás lenne, ha egy elég...

Problémás lenne, ha egy elég visszahúzódó fiúval járnék?

Figyelt kérdés
Végülis nem lenne itt semmi gond, csak én szeretek állat módján viselkedni, spontán dolgokba keveredni, bulizni... És nem tudom ezt hogy viselné ezt egy olyan aki még az osztálytársaival sem kommunikál..
2011. febr. 20. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én pl visszahúzódó vagyok, nem nagyon kommunikálok az osztálytársaimmal, de (a barátaimmal) szeretek állat módján viselkedni, bulizni :D:D


20l

2011. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a társaságodban feloldódik, és ő is szeretni fogja az állatkodást. Vidd csak bele nyugodtan a "rosszba", lehet, hogy igazából ő is egy humoros, bulizós, jópofa ember, csak még nem tudta ezt az oldalát megmutatni.
2011. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egy első látásra visszahúzódó srác vagyok, de ha sikerül levedleni a gátlásaimat és feloldódni akkor előtör belőlem a partiállat. Sajnos ezt a környezetem is tudja, ezért általában előszeretettel próbálnak leitatni.
2011. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, én pont olyan vagyok, és elárulok neked egy titkot. Bár a magunkfajtának komoly gondot okoz az emberekkel való kommunikáció, emellett iszonyatosan vágyunk is rá. Hidd el, csak jót teszel neki, ha nem fogod vissza magad, hanem önmagadat adod, és ezzel valószínűleg sikerül is némileg kibillenteni a bezártságból.
2011. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úh köszönöm a válaszokat azthiszem megnyugodtam:)) az utolsótól kifejezetten(ez rá vall:D).
2011. febr. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!