Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok! Van aki...

Pánikbeteg vagyok! Van aki hasonló betegségben szenved? 24L

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék-információt cserélnék hasonló (cipőben) járó sorstáraimmal.

Levél formájában vagy msn.


2011. febr. 27. 17:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Azokban,akikben nincs benne az akarat,bizony éveken át így élnek meg fognak is élni.Amíg az ember nem mondja,hogy meggyógyul,addig a pszichiáter tényleg csak megtömi bogyókkal,azok meg nem megoldják a gondot,hanem elnyomják,annak meg értelme nincs.Egy pszichiáter nem fog a problémáig eljutni,mert őt nem érdekli,hogy lelkileg mi játszódik le benned... nem pszichiáter kell,nem gyógyszerek,hanem akaraterő... :S olyan nincs,hogy valaki nem akar meggyógyulni,ott már nagy baj van, így nem lehet 12 évig élni,de még egy évig se! Nekem 3 hónapig volt ez, fiatal nő vagyok (24) és amikor saját magamban eldöntöttem,hogy na ebből elég,hirtelen másként működtem én magam is. Elmentem én is pszichológushoz,aki beszélgetett velem, tanácsot adott az öngyógyításra, mert ez bent dől el az agyadban.Sehol máshol.A gyógyszer eltompít,de a baj attól még ott lesz... ha valakinek kell a teljes élet,kell a boldogság,a kiegyensúlyozottság,akkor igenis nekiáll. A mai világban minden 2.embernek ez a baja,és eddig én sem hittem benne... ráadásul úgy gondolom,hogy ez nem egy betegség,én még kimondani is gyűlölöm,hogy "pánikbetegség".Ez egy állapot. Ha tartóssá válik,onnantól betegség,de nem fizikai,hanem mentális.Ameddig az embernek van ideje gondolkodni rajta,a roham ott lesz.A segítséget el lehet várni mástól, de megoldani úgyis Te magad fogod,ha AKAROD.

Ha meg nem,akkor ott lesz 1 évig, 5 évig,10 évig,végül az ember rájön,hogy ilyesmi miatt nem is élt...

2011. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
nyunyi11@freemail.hu én is az vagyok.....
2011. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
30 éve sajnos,depresszióval most elhatalmasodott.Rajtam. Gyógyszer nem segített.terápia sem. Lehet örököltem , de most anyagi helyzetünk tragédia.Pocsék élelemre sem jut,tudom fura hogy internet van. azért van mert kell fiamnak egyetemre
2011. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem is csodálom hogy ennyire elhatalmasodott rajtad ez a betegség.Próbálj elsajátítani valami otthoni technikát.A neten rátudsz keresni.Hallgass relax zenét, relaxálj sokat. Légy erős.
2011. márc. 5. 12:00
 25/31 anonim válasza:
Mindig meg akartam gyógyulni Az akarat gyengeség is betegség ha nem tudnád . 25 évesen azt mondták 2 év ,Jobb is lett de az élet produkál Igazán pánik betegség nincs az a szorongás egy fajtája. Olvasd el Gyökössy Endre könyvét Magunkról magunknak Örülj hogy jó pszichológusod volt egyáltalán volt és el tudtál jutni hozzá! Még egy nem ítél meg senkit elhamarkodottan, mert nem én vagyok az egyedül ilyen helyzetben Te is lehetsz remélem lesz még idősebb, nem tudod mi vár rád, Ebben a világban De kívánom a legjobbakat! neked
2011. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 homo ludensz ***** válasza:
A depresszió és a pánikbetegség egyik jellemzője hogy a beteg érdeklődési köre beszűkül, csak a teste reakcióira figyel és pánikba esik szó szerint.Halálfélelem ...stb. nos akkor ott akaraterőről beszélni? Egy spirál van ami egyre mélyebbre vezet ha lenne akaraterő akkor tárgytalan lenne e betegséget tárgyalni.
2011. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

akkor ott akaraterőről beszélni? Egy spirál van ami egyre mélyebbre vezet ha lenne akaraterő akkor tárgytalan lenne e betegséget tárgyalni.


Kérem pontosítsd

Köszönöm

2011. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 homo ludensz ***** válasza:
Pontosítom: akaraterőről beszélni nehéz lenne olyan esetben mikor az akit ez a kór kínoz még arra sem érez erőt hogy lemásszon az ágyról. Aki volt már ilyen mélységekben az érti amit itt írok aki nem az ne is legyen. Elindul egy gondolat hogy fel kéne kelni,de végig sem ér már kioltja a másik hogy mi értelme? Ebből a korán sem rózsás helyzetből csak úgy lehet lépésről lépésre kimászni ha fokonként építi a lépcsőt mindenki saját magának és ha felér akkorra újra összerakja a szétesett személyiségét.Hogy ezt segítséggel vagy gyógyszerrel vagy a kettő ötvözetével teszi az lényegtelen, a végeredmény a fontos. Tudom mert végig jártam ezt az utat.
2011. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

piszkosan szar egy betegség ez,tudom én is,az vagyok sajnos,anyukám halála váltotta ki belőlem..:-(

krissztinke@freemail.hu ha valaki írni szeretne,meghallgatom és visszaírok szívesen.

2011. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Esetleg autogén tréning? Gugli rengeteg találatot kiad, csak be kell ütni...
2016. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!