Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusra lenne szükségem...

Pszichológusra lenne szükségem? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szélsőséges hangulatváltozásaim vannak, nem tudok kibékülni magammal, így a környezetemmel se.Sok veszekedést generálok ezzel, hirtelen haragú vagyok, ami tettlegességig fajul.Papír forma szerint magatartászavarom van, jártam állami pszihiátriára, de nem sokat segített, és anyum azt mondta hogy el akar vinni egy fizetős, komolyabb helyre.Már 4 iskolából kicsaptak, mert agresszív vagyok+meggondolatlan.Már sokat változtam (járok suliba, nem szökök el otthonról) de még mindig nem tudom jól érezni magam a bőrömben.Ebben az is közre játszik, hogy nem vagyok kibékülve azzal, amit a tükörben látok.És ez azért van, mert lusta vagyok mozogni...ami pedig mégjobban elszomorít és akkor aztán mindennek hátat fordítok.Ehhez még hozzájön egy abortusz a felelőtlen viselkedésem miatt, és az elvesztett barátok mert eléggé erkölcstelen voltam anno...

Mit tegyek?


16/L


2011. febr. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus!És sok sikert a gyógyuláshoz!
2011. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt úgyis mindig mindenkit pszichológushoz küldenek... Ha te úgy érzed, menned kell, menni szeretnél, akkor menjél, ha meg nem, akkor ne, tök mindegy, te dolgod, ne az alapján döntsél ebben a kérdésben (se), hogy itt miket írnak...
2011. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az már fél siker, hogy belátod a hibáidat, most már erőt kell venned magadon pl, hogy mozogj.
2011. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát már csak az abortuszod miatt is mindenképp pszichológushoz kéne menned, ez nem csak egy "laza műtét" Elég komoly dolog, szerintem mindenképp menj!
2011. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is menj, itt névtelenül irogathatunk bármit, de érdemben segíteni a szakember tud. erre biztatlak én is!
2011. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... :)
2011. márc. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!