Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olcsó magánpszichológus...

Olcsó magánpszichológus Budapesten? Esetleg ingyenes ellátás is megfelel.

Figyelt kérdés

X. kerületben élek, de a távolság nem probléma. Ma voltam pszichiátrián, de elküldtek, mert nem oda van bejelentve a lakcímem, ezért nem vagyok jogosult a kezelésre. Hazajárkálni Salgótarjánba meg nem akarok ezért, meg nem túl jó híreket hallottam az ottani ellátásról.

Szociális fóbiám van de nagyon rossz. Rettegek kérdezni és kezdeményezni, interneten se nagyon, csak itt nem látszik. Bármit megtennék a változás érdekében, de magamtól nem megy. Megpróbálok pénzt kérni a szüleimtől érte, de szerintem így is csak havonta tudnék elmenni kezelésekre és apámat is nehéz lesz meggyőznöm. Sajnos nem tudok egyelőre olyan munkát vállalni, ahol kommunikálnom kellene a fóbiáim miatt és még munkaügyben is félek kérdezni, majden ráment ez a fóbia a főiskolámra is.


2011. febr. 28. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kórház pszichológusát is meg lehet kérdezni, hogy vállal-e priviben.
2011. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a kortárs segítők (pszichológushallgatók, végzett pszichológusok) az ELTÉn miért is nem voltak jók? még mindig ingyenesek MINDEN felsőoktatásban tanulónak.
2011. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pszichológushallgató még ne akarjon terápiába fogni...!


Ilyen helyeken csak krízisintervenció és tanácsadás van.

2011. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem mondtam egy szóval sem, hogy TERÁPIA lesz, hanem hogy segítség. adott esetben az, hogy találnak neki megfelelő terapeutát, nem pedig írogat itt boldog boldogtalan akármicsodákat...
2011. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!