Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb szorongás...

Melyik a legjobb szorongás elleni gyógyszer? Recept nélküli!

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Egy éve nekem is hasonló problémáim voltak. A homeopátiás nyugtatók meg pszichológusok után pánikrohamaim lettek. Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ezt neked kell saját magadban lerendezni. Nekem az életemet teljesen megváltoztatta, hogy Jézus Krisztust behívtam az életembe. A Biblia a legjobb orvosság!! ;)

2011. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%

Fogadd meg az elottem szolok tanacsat, es kozben azert fogyaszthatod a nyugtatoteakat is, de mar kezdjel el imadkozni is,

mivel igy lesz hatasos a gyogyulasod!

Figyelmedbe ajanlom, Dr. Joseph Murphy Benned a gyogyito ero! c. konyvet.

A Biblia nem mas, mint egy pszichologiai szoveggyujtemeny, amely megtanit bennunket arra, hogyan oldjuk meg minden elkepzelheto problemat.

Indulj ezen az uton!

2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 slywer válasza:
74%
A szex.:D Ott "kiadhatod,levezetheted" a feszültséget. :D
2011. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Hihetetlen.Senki nem a kérdésre válaszol, hanem bölcsességeket nyom, hogypl. változzá'

meg. MUKODJ!!+!!?-))

A jehovistának meg nincs olyan szük rés amin föl nem jönne mint a szennyvíz.

A 3 érdemi válaszról>

Az elhangzott gyógyszerek antidepresszívumok, a szorongást még növelhetik is.A növényi kivonatok szt. sem érnek. Igazából nincs hatékony szorongásoldó, amihez recept nélkül hozzájuthatsz. Sajnos kell keresni egy nem lelkizős-tudálékoskodó orvost. A neten rendelhető cuccok hamisítványok valszeg.

És nagyon vigyázz!!! mert az alkohol ilyenkor fenyegető veszély, és mérgezőbb mint bármely gyógyszer. Rá ne kattanj. Jobbulást.

2011. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előző hozzászólóval. Bár gyógyszereket szedek, sokkal jobban vagyok, mint voltam hónapokkal ezelőtt. El tudom látni a családot, kimerek menni az emberek közé.

Ezt én mégis úgy gondolom, hogy nem csak a gyógyszereknek, hanem mellette az internetnek is köszönhetem. Mikor leülök elé, teljesen elvonja a figyelmemet magamról, bajomról. Nevetségesnek találjátok talán, de olyan játékokkal játszok, hogy a legprimitívebbnek számít, de kell hozzá ész, kézügyesség, odafigyelés. És az órák múlnak vele, teljesen belefelejtkezem, sajnálom, mikor abba kell hagyni.

Így is előfordul, hogy rám tör a szorongás, különösen akkor, ha pl. jönnek a gyermekeim,unokáim, főznöm kell nekik, s annak időben kész kell lennie, és jól kell sikerülnie. Vagy pl. egy piti ügyet el kell intéznem az OTP-ben. Fúúúúú még a víz is szakad rólam!

De mióta játszom, netezem, egyre ritkábban törnek rám a szorongások, én ezt ajánlom mindenkinek.

Lassan próbálom csökkenteni - persze módjával - a nyugtatóimat, az első nap nagyon megéreztem, de nem adtam fel, s már nem érzem az első adag csökkentését.

Így szeretnék továbbra is tenni, lépésről-lépésre, s talán egyszer eljutok odáig, hogy fütyülök minden addigi szorongásaimra.

Ehhez addig netezem és addig játszom, míg elérem. S tudom, sikerülni fog!!! Te is próbáld ki!!!!

2011. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 katii válasza:
67%
A szorongás okát kell megszűntetni. Nem mindig tudhatjuk, mi a kiváltó ok, de a Moksa csepp minden esetben segít.
2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 katii válasza:
47%
84 gyógynövény információját tartalmazza és 64 élethelyzetben ad segítséget.
2011. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 melcsiboszi válasza:
49%

Egyél sok finom csokit! :)

(És járj el naponta futni, a kettő együtt leghatásosabb!!! ;-))

2011. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
34%
A vallás mindenkinek egyéni joga eldönteni,hogy hova tartozik, legyen akár keresztény avagy buddhista vagy akármi más. Tény, hogy megnyugvást hoz mindenkinek az életébe. De könyörgöm hadd ő döntse el hogy miben hisz. A gyógynövények enyhe szorongásoldásra jók viszont a probléma valódi okát nem szüntetik meg. Vizsgadrukk stb esetén ginzeng nagyon jó mert megnyugtat viszont fel is pörget szellemileg. A nyugtatók elkábítanak csökkentik a szellemi aktivitást. Relaxáció, friss levegő, sport és az emberi kapcsolatok. Ajánlom h ha problémád van beszéld ki magadból valakinek akiben megbízol. Az rengeteget tud segíteni. Vagy keress fel egy jó pszichológust, de semmiképp sem engedd meg, hogy gyógyszerekkel teletömjenek.
2011. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
67%
A szorongás az agyműködés egyik "félreműködése",ha nem akarsz gyógyszer mellékhatásoktól is szenvedni,legjobb ha nagy dózisú B vitamint vagy B vitamin tartalmú multivitamint szedsz.Ha ez segít, 2-3 nap alatt érzel változást...
2011. márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!