Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns helyreállít...

Az antidepresszáns helyreállítja a normális idegrendszert?

Figyelt kérdés

Az SSRI-k, azaz a szelektív szerotonin visszavétel gátlókról tudni, hogy az inerületátvitelben a szerotoninok érzékenységét növeli, és hosszú távon az agy eredeti normális állapotát állítja vissza.


Az érdekelne, hogy volt már olyan, hogy miután depisek lettetek és szedtétek az SSRI-ket visszanyertétek az agyatok korábbi állapotát ? Tehát helyreállította az agyat?


2011. márc. 6. 00:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Az antidepi nem javít semmit,max ideig-óráig ELNYOMJA a tüneteidet,és ettől hiszed,hogy minden rendben van.Aztán,amikor elbízod magad,és abbahagyod,minden kezdődik szépen előröl.Arról nem is beszélve,hogy mennyire elnyom,mennyire kába leszel tőle.Semmit nem állít helyre az agyban,elvégre akkor nem szoknál hozzá,nem? Szerintem nem kéne szedni,én szedtem egy hónapig,és utána majd' belehülyültem,mikor abbahagytam,kezdődött minden előröl.
2011. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem okoz kábaságot, másrészt elméletben visszaállítja az agy természetes állapotát. Én nem szoktam hozzá és más sem.


Milyen más alternatívát tudsz felajánlani, ha nem kellene olyan gyógyszert szedni amitől ismét normálissá válik az ember ?

2011. márc. 6. 01:40
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Most veszekedni akarsz és provokálni?

IGAZA VAN az elsőnek.

1000-ből egyszer van olyan, hogy a depressziót kizárólag az okozza, hogy nem megfelelő a szerotonin anyagcsere.

De erre a célra azzal az erővel, hogy ha jó az SSRi szer, akkor jó a kokain is.:D


Az meg a te egyéni tulajdonságod, hogy nem okoz kábaságot. De ettől még rohadt sok embernek okoz kábaságot, valamint annál kellemetlenebb dolgot is, szóval ne okoskodj légy szíves!


U.i.:

"és más sem"

Legalább ne hazudnál...

2011. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Az első válaszoló vagyok,és ha kicsit körbeolvastál volna,kedves kérdező,akkor láthattad volna,hogy szinte az összes gyógyszeren élő azon sír,mennyire kába tőle,és hogy nem oldódik meg a gondja.

Hogy nekem mi segített? Pszichológus,beszélgetések,természetgyógyászat,AKARATERŐ,mert anélkül sz.rt se ér az egész.A pszichiáterhez ha elmész,telenyom gyógyszerrel,ő nem mindig megy le a probléma gyökeréig... ő nem a lélek orvosa,hanem tényleg,az idegrendszeré,az agyé... gondolkodj,mielőtt bármit is kiírsz...

2011. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem igaz egyszerűen az hogy kábúlt lesz mindenki, mert nem igazolták vissza csak az elfogultak. Az elején okoz bódulatot de ez csupán a boldogságérzés amit kivált a gyógyszer és ami normális embernél jelen van.


Nem igaz a kokainnal való hasonlóság se, ti nagyon elutasító alattomosak vagytok !


A kokain hogy teszi rendbe a szerotonin anyagcserét ? sehogyan ! Itt arról van szó, hogy az agy normális állapotát teszi helyre, úgy működik utána amilyen normálisan az ember.

2011. márc. 6. 02:11
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
"ti nagyon elutasító alattomosak vagytok ! " - te meg szerintem drogos. ennyi.
2011. márc. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez nem drog, Te tahó. Éppenhogy a normális idegi állapot visszaállítása a cél, hiszen a betegek ennek hiányában vannak. Az példáúl drog ha forumozik az ember és ostoba válaszokat ad, nézzetek magatokba és értelmes válaszokat kérek.
2011. márc. 6. 02:22
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
hűha...szerintem neked tényleg kellenek ezek a szerek! de szedd csak,akkor talán nem tahózol le olyanokat,akiknek véleményük van! ^^ remélem visszaállítják az agyadban azt,ami nincs rendjén!
2011. márc. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

"Nem igaz a kokainnal való hasonlóság se"


:'D

De igaz...


Amúgy meg ki a halál mondta, h mindenki kábult lesz tőle? Én elhiszem, h te nem, de attól még jó sokan igen...


Amúgy meg 1000-ből 999x NEM TESZ HELYRE SEMMIT.

2011. márc. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Neked nincsen minden rendbe a fejedben, mert ledrogosozol olyat aki nem szed semmit sem.


Akkor miért van az hogy felhőtlen boldogságérzést vált ki?

2011. márc. 6. 02:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!