Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudtok a Frisium nevu...

Mit tudtok a Frisium nevu gyogyszerrol? (szorongas)

Figyelt kérdés

Egy ideje szorongasos tuneteim vannak, nehezen koncentralok, folyamatosan "kattog" az agyam, nem alszom tul jol, nyugtalan es levert vagyok. Probalkoztam mar tobbfele gyogynovenyalapu termekkel, de meg mindig vannak kellemetlen tuneteim.

Ismeritek a Frisium nevu gyogyszert? Elvileg szorongasoldo hatasa van. Kicsit felek az ilyen gyogyszerektol, mert annyi rosszat lehet hallani es nem tudom, hogy kiprobaljam-e...lehet tole bajom, ha beveszek belole ha nem is egy egeszet, de mondjuk egy felet, vagy negyedet? Milyen hatasa van az ilyen gyogyszereknek? Segit kicsit megnyugodni, vagy nagyon "elkabit"?

Akinek van tapasztalata ilyen teren, vagy ismeri a Frisiumot, kerem, irjon!


Elore is koszonom!


2011. márc. 7. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj egy orvossal/kérdezd meg a patikust.
2011. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján, egyáltalán nem kábít. Előtte Xanaxot szedtem, attól folyamatosan fáradt voltam. A Frisium viszont felpörget, sokkal jobban érzem tőle magam.
2018. ápr. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!