Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megölném magam. Viszont...

Megölném magam. Viszont valami visszatart. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem mutatom, hogy valami probléma lenne... Pedig eléggé megvisel pár 'hülyeség' (10 éve 1,5 szobás csúnya albérletben lakom, barátokat nem hívok ide, mert csak égnék miatta, apámnak nincs normális munkahelye, általában itthon van, és nem csinál semmit. Nem lehet vele beszélni). Feleslegesnek, rossznak érzem magam. Úgy érzem nem vagyok jó semmire (suliban amikor a jó tanulókat dicsérik, úgy érzem azzal a tanárok azzal azt mondják 'nekem', hogy te sosem leszel ilyen, pedig anyámnak azt mondják, hogy nem vagyok rossz képességű).
2011. márc. 8. 15:05
 1/7 anonim válasza:

sztem keress fel egy pszichológust

Lehet, hogy most minden nehéz, de idővel jó lesz hidd el:)

Kitartás!

2011. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Rengeteg kaland, sok barát, őrült szerelmek, siker, érdekes munkahelyek, szép nagy boldog család várhat még rád a jövőben. Lehet, hogy mind nem jön be, de akkor is megéri!
2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan te mit teszel a nyafogás helyet?

" 10 éve 1,5 szobás csúnya albérletben lakom, barátokat nem hívok ide, mert csak égnék miatta"

Miért nem teszed te magad lakájosabbá az otthonodat? csak fehér falfesték kell,(vagy amilyen színt szeretnél,)és egy ecset..Szépen kifested a lakást..Ha fehérre fested akkor lehetsz kreatív is..csinálhatsz pár mintát is a falra..

Nem nagy ördöngösség falat festeni,és a végeredmény téged is boldoggá tenne..Nem beszélve arról,hogy utána teljesen ki lenne takarítva a lakás..A kreatív énedet elő veheted akkor is amikor a berendezéseket rakod helyére.

PL: én utáltam a beépített konyhabútoromat. Mivel pénzem nem volt újra így a következőt tettem.A konyha szekrények ajtajából kivágtam egy téglalap alakot,és abba üveget raktam.Az üveget a régi nem használt ablakból vettem ki,és üvegvágóval vágtam ki a méretet.Az üvegre vettem üvegmatricát.A konyha bútort lefestettem szép igazi pirosra.Az étkező asztalt,és a székeket feketére festettem.Mivel eleve fehér csempe volt fent,vettem 1 doboz fekete csempét,és pár helyen kivettem a fehér csempét és a feketével pótoltam..A falat fehérre festettem. Pepecselős munka,de a végeredmény csodálatos.

Valami hasonló dolgokat te is megtudnál csinálni,ha akarnád.

" suliban amikor a jó tanulókat dicsérik, úgy érzem azzal a tanárok azzal azt mondják 'nekem', hogy te sosem leszel ilyen,"

Ez még egyszerűbb! Tanulni kell,hogy téged is dicsérhessenek. Ha jól tanulsz akkor jó eredményeket érsz el,Ha egyre több jó jegyet kapsz akkor a tanárok dicsérni fognak téged is..Ez csakis rajtad áll vagy bukik..

Nem csak nyafogni kell,hanem tenni is azért ha valami nem jó..

2011. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne esdekelj annyira a civilizáció elvárásainak megfelelése iránt. Szeresd a természetet, kirándulj, sétálj nagyokat erdőkben, vízközelben és egyből visszatér az életkedved. De hogy ilyen magad emelte elvárásoknak megfelelni vágyás be nem teljesülése miatt öngyilkosnak lenni - hülyeség és magadat alázod vele porig.
2011. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem érdemes ilyesmin gondolkoznod! hosszú volt a tél, mindannyian elfáradtunk, de most már mindjárt itt a tavasz, és jobban fogsz örülni az élet apró szépségeinek is, és meglásd jobban leszel!
2011. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán az a valami okosabb, mint te. Az, hogy nem vagy gazdag, vagy zseni, nem elég ok a halálra.
2011. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"apámnak nincs normális munkahelye, általában itthon van, és nem csinál semmit. Nem lehet vele beszélni"


Arról nem tehetsz, ha az apád ilyen lüke. Emiatt ne te menj a Dunának. Inkább ő legyen az elrettentő példa előtted, hogy milyen ember nem szeretnél lenni.

2011. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!