Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgyérzem hogy több személyiség...

úgyérzem hogy több személyiség lakozik bennem.11-17 éves koromig szinte 1edül éltem, betudható ennek hogy a fejemben kialakultak ezek a személyiségek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]

2011. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen pontosan ez az és fiú létemre az 1ik ilyen személyiség 1 nő
2011. márc. 11. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
ha vannak olyan időszakok, amikre nem emlékszel vagy olyan dolgokat vágnak a fejedhez az emberek, amiket nem követtél el, akkor meglehet. a hosszú magány nem feltétlen okoz ilyet, trauma vagy sokkhatás következtében voszont meghasadhat a személyiség. ebben az esetben keress fel egy pszichiátert, ha gond van ő biztos tud segíteni. de ne meséld be magadnak. általában az emberek nem veszik észre az ilyesmit magukon, csak az időkiesést, meg a környezetük, hogy furán viselkedik. az ilyen betegek tagadják az állapotukat. keress fel egy szakembert, hogy a végén nehogy baj legyen, de nem hiszem hogy valós probléma lenne. de jobb félni, mint megijedni:)
2011. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok, más nemű személyiséged is lehet, tényleg keress fel egy pszichiátert

de ez nagyon érdekes, nekem tetszik:)

2011. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
emlékezni emlékszem mindenre olyanok fordulnak elő velem hogy az 1ik pillanatban még én vok a másikban pedig már rohadtúl nem teljesen megvátozik a viselkedésem sőt még a hangom hangszintje is minden 1pillanatra megál és még abban a pillanatban elindul és ennyi olyankor már nem én vok hanem vki más.
2011. márc. 13. 21:46
 6/14 anonim válasza:
orvos...korai stádiumban megelőzhető
2011. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb. olyan hiteles vagy, mint az ekszöszájbúkos gyerek. Remélem ismered a videót.
2011. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Régebben jártam pszichiáterhez, ő felállított valami diagnózist,de halál komoly hogy a fejemben lévők nem engedtek el a terápiákra.Nem vagyok képes elkezdeni megint túl erősek vagy én vagyis ő túlságosan is gyenge és megint 1edül vagyok nincs erőm erőnk összeomlok
2011. márc. 24. 21:32
 9/14 A kérdező kommentje:
uccsó fogalmam sincs hogy miről beszélsz valami vicces linkeld be hátha felvidít 1 kicsit + köszönném
2011. márc. 24. 21:34
 10/14 A kérdező kommentje:
te rohadt ge**i mit gondolsz kivel beszélsz te fa**pó k*csg te ge*iiiiii d*g*lj meg tee r*hadék ny0m*ronc fa**pó k*cs*g velem akaarszszórakozni neeem rooossszz teee fúú de megennélek bacdmeg
2011. márc. 24. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!