Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség zavarom van mit...

Személyiség zavarom van mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen vagyok : mindent túl reagálk mindíg azt keresem hogy miben hazudnak nekem és mindennek a negatív oldalát keresem. Csak nekem lehet igazam úgy érzem. Egy szinte semmi dolgon úgy felidegesítem magam mintha nemistudom mit tettek volna ellenem. A párom észre vette hogy nincs rendben minden és utána olvasgattam és szerintem ez a bajom. Van hogy az egyik percben nagyon aranyos vagyk a másik pillanatban leszarok mindent nem érdekel semmi.Valaki akinek esetleg hasonló tünetei vannak hogy kezelte ki?
2011. okt. 1. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Serdülsz?
2011. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, nem serdülök 19 éves vagyok azért aggódom.
2011. okt. 1. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha magad sem tudod, hogy miért reagálsz ilyen furcsán minden helyzetben keress meg egy pszichológust, majd ő kideríti mi bajod van magaddal, vagy a világgal.

Mármint ha ez nem csak átmeneti hóbort.

2011. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 éves kor alatt nem kapsz egyetlen szakembertől sem személyiségzavar diagnózist, és fölösleges magad spannolni azzal, hogy magadnak adod azt.


19 évesen símán beleférsz későn érőként a serdülőkorba. Ha úgy érzed, hogy más gondod van, akkor javaslom, hogy keress meg egy ifjúsági pszichiátert vagy pszichológust!

2011. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!