Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgyérzem hogy több személyiség...

úgyérzem hogy több személyiség lakozik bennem.11-17 éves koromig szinte 1edül éltem, betudható ennek hogy a fejemben kialakultak ezek a személyiségek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
na most gondolom a másik "személyiséget" írt ilyen "szépeket"...
2011. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
minden bizonnyal. egyre nehezebb tartani őket szétestem fizikailag és szellemileg nem bIrom már...annyira nehéz
2011. márc. 25. 17:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ugyanilyen tipusú problémával kűzd. Négyen laknak benne. Volt már pszichiáternél, aki azt mondta, nincs baj, mert szépen egybe vannak integrálódva, az ismerősömet mégis nagyon zavarja a dolog. Szeretne megszabadulni a felesleges betolakodóktól. Tudja, hogy mikor mentek be, ő hívta magába őket, mert folyton meg akart felelni a környezetének, és az eredeti énjét elutasította. Máig már eljutott odáig, hogy elfogadja magát, csaka csodára vár,hogy elhagyják a "társbérlők". A személyiségeknek neveik is vannak. Ő is nagyon szenved, és bízik benne, hogy lesz megoldás. Aki pedig ezzel viccel, az tudatlan, bunkó, és érzéketlen tuskó!
2012. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Úgy látszik a te valódi személyiséged minden bizonnyal gyengébb ezért van alárendelve a többinek. Persze könnyű nekem mondani, de próbálj felül kerekedni rajtuk és elmenni orvoshoz, hogy bebizonyosodjon mennyire súlyos a baj. Szurkolok neked és remélem semmi komolyabb!! :)
2012. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!