Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszó és agresszív, bunkó...

Depresszó és agresszív, bunkó viselkedés, jojó effektus. Hogy lehetne ebből jó irányba tovább lépni?

Figyelt kérdés

Akaratlanul is bántok embereket, pont amikor próbálok ügyelni rá, hogy ne tegyem. Nem fizikálisan, inkább verbálisan.


Vagy túl őszinte vagyok, vagy nem úgy sül el ahogy szeretném... Emiatt esetlennek, érzéketlennek érzem magamat. Ilyenkor hetekig ezen rágódom, teljesen bedepizek, az önbecsülésem a béka segge alatt... Aztán pár hét múlva kezdődik előlről az egész. Szeretnék megértő, toleráns ember lenni, de valahogy nem megy. Szinte már féltem a barátaimat magamtól.


Normális ez?


2011. márc. 14. 22:36
 1/5 anonim válasza:
nem rák a csillagjegyed?
2011. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem o.O
2011. márc. 14. 23:42
 3/5 Pinocchio ***** válasza:
Az első lépés megtörtént:felismerted a hibáidat.Ez már önmagában jó jel.
2011. márc. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert problémád van saját magaddal is és fájdalmat akarsz másoknak okozni.

Akkor nem normális, ha már teljesen elfajulsz és állandóvá válik az, hogy másokat bántassz.

2011. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Úgy tudsz tovább lépni ha rendezed a problémáidat és nem másokat kezdessz indokolatlanul piszkálni.
2011. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!