Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Viselkedes zavar lehet ez?

Viselkedes zavar lehet ez?

Figyelt kérdés
Szeretem a parom es o is engem,2es fel eve elunk egyutt!En megis mar 4edszerre akarok elkoltozni!De mar rendbejottem,2-3 napig kesz voltam,a parom is nem evett hanyt,esirt olelt,es azt mondta nagyon szeret.Annyira sajnalom,hogy ilyen vagyok,hogy ramtor ez a szabadulasi vagy ,a felelossegtol menekulok?Szomatizacios zavar nevu mentalis betegsegem van illetve sulyos szorongasom,rengeteg testi tunet jon elo nalam,rendszeresen.szerintetek miert akarok mindig elmenni?Azt hinnem,hogy jobb lesz ha nem lat igy engem,vagy mi lehet az oka?pszichologus tud segiteni,pszichiaterem van ,meg jar hozzam egy pszichiatriai nover hetente beszelgetni.mi a velemenyetek?Ja es dependens(fuggo)szemelyiseg zavarom is van ,nehezen hozok donteseket!Illetve nagyon ragaszkodo tipus vagyok.22/L
2010. márc. 4. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a felelőség elöl menekülnél, inkább a párodtól, de nem tudsz, mert ahogy írod társfüggő vagy. Ha valaki azt mondja hogy szeret, de menekülnél és szorongsz, akkor nem biztos, hogy igaz. Ha gondolod írj emailt.
2010. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!