Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen megoldás arra,...

Van valamilyen megoldás arra, hogy ne csavarodjak be a hiánytól?

Figyelt kérdés

Bár elvileg írhattam volna máshová, de szerintem nem túlzás, hogy mégis ide raktam, mert bizonyos hatásokat már érzek magamon.Szóval:

Évek óta nem sikerül barátnőt szereznem és így persze szexhez sem jutok. Eddig nem is volt baj, de az utóbbi fél év-egy évben már kezdek besokallni ettől. Lelkibeteg lettem és iszonyatos mértékű kisebbségi komplexusom alakult ki. Több családtagom vagy ismerősöm már egyenesen kerül, mert már semmi másról nem tudok beszélni, csak erről. Pedig korábban kifejezetten szerették a társaságomat, mert elég műveltnek és jó társaságnak tartanak, illetve tartottak.Mára már abban sem vagyok biztos, hogy lenne olyan lány, aki képes lenne kibírni engem, mert nagyon elviselhetetlenné váltam.

Van olyan szakember, aki tudna ezen segíteni? Tartósan nem tudok majd így élni.


2011. márc. 16. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha ezt én írtam volna! Lány vagyok, és a helyzet ugyanez, csak ugye nekem meg barátot nem sikerül szereznem...
2011. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehát hogy lehet ez?! Mert az érthető, ha én hímneműként nem tudok párt találni, de te lányként? Úgy tudtam, nektek ez sosem jelentett gondot.
2011. márc. 16. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, bennem van a hiba... és azért nem. Csak tudnám, mi az a konkrét hiba, ami ennyire akadályoz ebben.
2011. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hát nincs kezed? Áthidaló megoldás :D. Az valóban gusztustalan, ha vki csak erről beszél, val. függő vagy. Ez olyan, mint a játékszenvedély, keress egy pszihiátert.
2011. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De hát nincs kezed? Áthidaló megoldás "


Annyira hülye vagy. Szerinted az ugyanaz, mint imádni egy élő lányt, meg élvezni, hogy ő is szeret?

2011. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20.09

Így van, a szex nem csupán a testfolyadék megcsapolása, hanem sokkal több annál. A kéz egy ideig remekül helyettesít, de azért egy bizonyos idő után már besokall az ember.

2011. márc. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!