Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvoshoz kéne mennem? Vagy ez...

Orvoshoz kéne mennem? Vagy ez lehet a stressztől is?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, és elég komolyan tanulok rá. Viszont mostanában furcsa gondolataim támadtak: szeretnék valamit (akár valakit) megölni. Szeretném érezni a vért a kezeim között, megérezni, milyen érzés, de másképp tudom, hogy ezek a vágyak abszurdak. Mégis azon veszem észre magam, hogy előre tervezgetek, az iskolában a kamerákat figyelem, számolgatom a perceket.

Amúgy elég visszahúzódó lány vagyok, erős képzelőerővel megáldva.


2011. márc. 17. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

" szeretnék valamit (akár valakit) megölni. Szeretném érezni a vért a kezeim között"


Te kis Hannibal Lecter :))

2011. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

humor herold. ez aztán a hasznos hozzászólás

szerintem keress megy egy orvost, vagy öntsd ki valakinek a lelked szemtől szembe, talán még az is segít. bár én nem értek az ilyesmihez, csk tapasztalatból mondom

2011. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
mellesleg (17:58 vagyok) azt kihagytam,hogy bennem is előfordultak már ilyen elmebeteg gondolatok..én nem gyilkosságra gondoltam,hanem mocskosul (már betegesen..) perverz dolgokra:D így viccesen hangzik,de utána alig bírtam kiverni a fejemből.. :) példát inkább nem írnék
2011. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter... komolyan. Ez a gondolkodás nem normális.Aki mások életét akarja kioltani,vagy a vért érezni a kezei között,az beteg. Rád férne egy kezelés,ezt nem rosszindulatból mondom,hanem azért,mert fiatal vagy ahhoz,hogy elcseszd az életed,inkább kezeltesd magad,hogy amikor eljutsz oda,hogy önálló életed legyen,normális gondolataid legyenek és ne beteges baromságok.
2011. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Rajzold le a gondolataidat, boxold a párnádat. Csak hagyj életben mindenkit! :D
2011. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az utolsónak: Rendben, életben hagylak :D

Viccen kívül, köszönöm az eddigi válaszokat. Azt elfelejtettem leírni, hogy általában kiírom magamból a gondolatokat. (Nos, a történeteim vérmennyisége néha igen magas) Akkor ez tényleg nem fog elmúlni magától?

2011. márc. 17. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust! Ez nem normális! Hány éves vagy?
2011. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tessék, a média..
2011. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

21:01 - "Most fogok érettségizni, és elég komolyan tanulok rá."

Tippelj, hány éves lehet. Egyébként, 17:58-17:59 vagyok.

Én azt mondom,hogy az én gondolataim elmúltak, de ez nem garancia arra,hogy a tieid is el fognak múlni.Ha gondolod, felveszlek MSN-re és beszélhetünk ott is. Lehet,hogy az segít.. Bár alegtisztább, ha orvoshoz mész.

2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mellesleg 20 leszek júniusban. Viszont szerintem még várok az orvossal (legalább, amíg lemegy az írásbeli). Most arra koncentrálok, hogy sikerüljön bejutnom az egyetemre.


A médiaellenes emberkének pedig üzenem, hogy inkább olvasni szeretek, és nincs itthon TV-nk (Van három számítógép) :P

2011. márc. 19. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!