Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős realitásérzék torzulással...

Erős realitásérzék torzulással milyen orvoshoz forduljunk?

Figyelt kérdés

nem apróhirdetést várok, pszichológus, pszichiáter, neurológus, ki tud nekünk segíteni?

nem hallucinációról, vagy pszichotikus panaszokról van szó, hanem hogy képtelenség megértetni vele, hogy a kék az nem zöld.

emellett pánikrohamok, sírógörcsök, ideggyengeség jellemzik. harmincas férfi.


2011. okt. 18. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkelne neki egy pszichátriai kivizsgálás.
2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán járt már orvosnál ezzel a betegségével és diagnosztizálták, hogy mi a baja?
2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem látta senki, mivel a kérdező azt sem tudja milyen orvoshoz forduljon, ez a kérdés! Szerintem is pszichiátria, de a háziorvos is tud ajánlani ill, segíteni
2011. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

nem, eddig "csak" az ideggyengeség és sírógörcsök jelentkeztek, de ezt betudtuk a kimerültségnek.

ellenben épp most készül rámenni a kapcsolatunk egy iszonyatos tévképzetére, úgyhogy muszáj cselekednünk.

2011. okt. 18. 19:06
 5/25 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. okt. 18. 19:06
 6/25 anonim ***** válasza:
pszichiáter vagy pszichológus
2011. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
igen szerintem is először menjetek el a háziorvoshoz ő beutal valahova valszeg pszicháterhez fog irányítani ő meg befekteti 1-2 hétre megfigyelésre a pszichiátriára.
2011. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mi az a reálitásérzék gyengülés? Mik a tünetei?
2011. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
remélem komolyan fogja venni, mind a háziorvos, mind ő (róla tudom, hogy meg van rémülve, de jelenleg nem is beszélünk a félreértés miatt - persze csak sértődésből nem hagyom cserben)
2011. okt. 18. 19:09
 10/25 A kérdező kommentje:

a realitásérzék gyengülés elég sok személyesebb tünetből áll, dióhéjben, képtelen (!) felelősséget vállalni a tetteiért, ehelyett kicsavarodott magyarázatokat talál ki.

(pl egy csók nem megcsalás, mert a színészek is csókolóznak a színvásznon)

na most ilyen hozzáállást egy kapcsolat nem soká bír el, nálam is rezeg a léc, ezért kell sürgősen külső segítség.

2011. okt. 18. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!