Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek el kéne mennem...

Szerintetek el kéne mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon meghíztam 3 hónap alatt,kb 30 kilót.Folyamatosan eszek ,szinte kényszerevő vagyok.Ha eszembe jut a kaja,rögtön úgy vagyok vele,hogy ezt meg kell kóstolnom.Egyfolytában ideges vagyok,és persze olyankor is csak eszek.Az utcára alig merek kimenni,zavarnak,idegesítenek az emberek.Nem tudom mi lehet velem,lassan már a sötétben is félek.Szinte minden megrémít.Ha párom egy horror filmről kezd el mesélni,már akkor sírva fakadok a félelemtől.

Egyik este kicsit összekaptunk,én meg vagy 2 órán keresztül sírtam,mert nagyon megijedtem.Nem azért,mert elhagy vagy valami,hanem olyan furcsa lett a világ,mintha kívülről nézném magam.

Említettem neki,hogy talán el kéne mennem orvoshoz kiíratni valami bogyót,amitől nem lennék folyton ideges,meg nem rettegnék most már lassan mindentől,de azt mondta,hogy csak a bolondok járnak pszichológushoz,és hogy nekem nincs semmi bajom,csak túl sokat agyalok hülyeségeken.

Amúgy támogat mindenben,de ha esetleg kiakadok és látja,hogy szinte nem kapok levegőt meg sírok ,akkor nem igazán tud mit kezdeni velem.Látom,hogy nagyon megijed és ezt meg nem szeretném.Inkább nem beszélek neki a hülyeségeimről,próbálom visszafolytani meg mosolyogni,de egyre nehezebben megy...

Szerintetek is orvoshoz kéne mennem?És ha igen,akkor hogy mondjam meg páromnak,hogy nekem szükségem van rá?

Nekem amúgy csak ő van.Rajta kívül tényleg nincs senki.Család nagyon messze,barát meg egyáltalán nincs.

Bocsi ,ha hosszú és össze-vissza lett...


2011. okt. 9. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
El bizony, méghozzá nagyon sürgősen, mert nemcsak a félelmeid nem múlnak el maguktól, de a hirtelen nagyfokú hízástól pluszban mindenféle egészségügyi problémák is előjöhetnek, pl.: szív, cukor, magas vérnyomás, stb.
2011. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párod ha igazán szeret akkor megérthetné a problémádat.És igen lehet hogy átmenetileg szükséged van gyógyszerekre hogy javuljon az állapotod.Hosszútávon semmiképp ne szedj gyógyszert mert rászoksz(minden gyógyszer drog!!!)Ha már kicsit jobban érzed magad találj valami célt az életben és valósítsd meg.Szentelj több időt a hobbidra,vagy csináld amit szeretsz(sportolj,füzzél gyöngyöt...stb)Tök mindegy csak örömet okozzon!
2011. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami történt az életedben amiért az evéshez fordultál nyugtatás képpen. Evés közben megnyugszol, aztán bűntudatod van. Lelki problémáid lehetnek.
2011. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!