Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy skizofréniás...

Lehet, hogy skizofréniás vagyok? FONTOS!

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem,hogy egyre jobban antiszociális vagyok..Valamelyik éjjel azért nem aludtam mert a bútoraimmal beszélgettem..Állandóan hangokat képzelek,és olyan dolgokat amik nem is úgy vannak.Kezdenek az őrületbe kergetni.Olvastam a skizofréniáról és a tünetek 95%-a igaz rám,de orvoshoz nem akarok menni..Anya is kiröhögött.Szerintetek mi ez?:/
2011. márc. 18. 21:26
1 2
 1/14 Pinocchio ***** válasza:
Márpedig csak az orvos tudja megállapítani.
2011. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Az anyukák nem szokták kiröhögni a gyereküket. A skizofrének nem tudják, hogy ők skizofrének. Te valami marhaságot olvastál, és azt bemeséled magadnak. Felejtsd el.
2011. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
szerintem beszélj róla valakivel a családban, vagy mondd el anyádnak újra, de tök komoly hangon, és ha akkor is röhög menj pszichológushoz, ő biztos nem röhög ki
2011. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy mentális betegség diagnosztizálás nem egyszerű feladat. Öndiagnózis különösen.Az, hogy tisztában vagy vele, hogy valami nem stimmel, azért jó jel, de tényleg jó lenne egy orvossal beszélni róla.
2011. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez más sztem. Skizofrénia=tudathasadás, azaz többes személyiség. Elég ijesztően hangzik, amiket írtál. Lehet stressztől, de lehetnek szervi okai is. Anyád marha kedves, hogy egy kiröhögéssel elintézi... Egyáltalán nem vicces! Menj el a körzetihez, majd ő továbbküld.
2011. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

"Skizofrénia=tudathasadás, azaz többes személyiség."


Nem az. Hányszor kell még elmondani, hogy nem, két teljesen más betegség.

2011. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
a többes személyiség az a multiplex személyiség az totálisan más dolog mint a skizofrénia
2011. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyik barátomat az egyik másik énje zárja mindig szekrénybe, főleg hétvégén.
2011. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sok mindentől lehet nem feltétlenül skizofrénia: de ezt itt mi nem tudjuk eldönteni. Ezek nagyon komoly tünetek mindenképpen menjél el sürgősen pszichiáterhez.
2011. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
A skizofrénia és az antiszociális személyiségzavar is 2 különböző dolog...és szerintem sincs semmi bajod, esetleg csak hypochonder lehetsz:D!
2011. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!