Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek a skizofréniától....

Nagyon félek a skizofréniától. Szerintem én is skizofréniás vagyok. Honnan tudhatnám meg hogy valkóban az avgyok e? 16/f

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid? Anélkül elég nehéz véleményt alkotni.
2010. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Csak pont azt írták h. serdülőkor tájékán is kialakulhat. Rengeteg dologtól félek. Minden apróságtól görcsbe áll a gyomrom. Néha nem birok aludni mert félelemetes filmet néztem. Nem tudok nagyon témát találni pár gyerekkel. De sokkal igen. Néha nem kapok levegőt annyira félek valamitől. Gyakran elpirulok, mindenbe belefogok, de nem csinálom sokáig. Néha vágom a csuklóm, vagy a lábfejem. Volt már hogy égettem füstölővel. Kb. ezeka tüneteim. Mindig is rettegtem a skizofréniától. Szerintem az leszek;(
2010. jún. 19. 19:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Utánanéztél egyáltalán hogy mi is az a skizofrénia?
2010. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem lettem okosabb. Nem tudok latinul...
2010. jún. 19. 19:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Beirod a google-ba hogy skizofrenia kezdeti tunetei.Es kiad egy csomo mindent, tok erthetoen le van irva.Tudom, mert nekem is ez volt a maniam egy idoben, hogy attol rettegtem, hogy az vagyok.De nyugi, nincs ra nagy esely.
2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az égadta világon semmi köze nincs a skizofréniához, nem is hasonlít rá! Kamaszkori hormonváltozás okozta bizonytalanság, menj az iskolapszichológushoz, ha van, vagy a helyi nevelési tanácsadóba, bár a nyár erre nem alkalmas. Addig hívj fel valami ingyenes ifjúsági segélyvonalat.

[link]

2010. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
116-111 a szám, egész nap hívható bármilyen telefonról ingyen. Kedves gyerekszerető önkéntesek vannak a másik végén, akik tanácsot adnak. (A linkből hagyd ki a perjel utáni részt, úgy jobb lesz az oldal, amit kiad)
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb pánikbetegség. Az sem biztos, hogy kortól függ, én például ötéves skizofrén gyerekről is hallottam.
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy skizofrén:)

"Nem tudok nagyon témát találni pár gyerekkel. DE SOKKAL IGEN ."--> na most egy skizofrén nem igazán talál témát senkivel sem..:)

Meg nem is tudja magáról,hogy skizofrén, általában.

2010. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Le lehet tesztelni a szemmozgáson, nem?
2010. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!