Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne leszokni a...

Hogyan lehetne leszokni a hangulatjavító gyógyszerről? Már vagy 6éve szedem nyugtatókkal, lehet már nem is kéne csak meg szokás. De ha reggel nem veszem be ideges vagyok hogy mi lessz.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvosi segítséggel!Nem ő írja fel neked?Kérdezz meg 1 orvost(neurologust),hogy mi ilyenkor a teendő!
2009. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Pszichiátert,nem neurológust!
2009. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak fokozatosan csökkentve az adagokat szabad leállni vele és orvosi felügyelettel, ugyanis elvonási tünetek jelentkezhetnek, különösen a nyugtatók esetében.
2009. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólokhoz. Mindenképpen keress fel egy pszichiátert ők tudnak segíteni ebben. Egyedül ne próbálkozz mert erősek az elvonási tünetek és csak rosszul leszel.


orvos

2009. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Fokozatosan eljutottam odáig már vagy 3éve hogy /xanaxSR 1mg.3x1,xanax0.5mg.3x1,citapram (ez a hang.javító)2x1.Így volt felírva,és most reggel eszek mindből 1et és kész.Ezt egyik napról a másikra magamtól lecsökkentettem.3éve.Ezt a hangulat javítót sem lehet csak úgy abba hagyni?
2009. szept. 13. 17:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van-e olyan homeopátiás szer amivel kilehetne váltani a gyógyszereket?
2009. szept. 13. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem neurologus írt fel hangulatjavítot és ő állapította meg amikor már nem kellett.Nem akartam letenni én sem ,de ő meggyözőtt,hogy már nincs rá szükségem.És igaza lett!Lassan fokozatosan állította le az adagot.Ez már 3 éve történt és teljesen jól vagyok!
2009. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!