Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet a sokkhatásból...

Hogy lehet a sokkhatásból származó stressztől hamar megszabadulni?

Figyelt kérdés

Durván lecseszett egy tanár legalább 10 percen keresztül(mondjuk most legalább nem 30 ember előtt, csak 2en voltunk).

Máskor is az ilyen eseteken nagyon nehezen tudok túllépni mintha mondjuk karamboloztam volna. Az eset után nagyon rossz passzban voltam, néhány óra alvás jót tett.

Aztán az éjszaka nagy részében csak hánykolódtam pedig napközben nem is aludtam sokat.

Az eset járt a fejemben, meg felidéződtek más kellemetlen dolgok is.

Ilyen esetekben h lehet könnyen megszabadulni a stressztől?


2010. jún. 9. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne legyél pancser, és állj ki az igazadért! Ne hagyd magad cseszegetni. Hiába tanár, neked is vannak érzéseid. Szóval ne hagyd magad, és akkor többet nem is fogod magad emiatt rosszul érezni.
2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét, menj el futni vagy sportolni valamit, sírjál csak add ki a feszkót és kösd le magad valamivel. Attól nem lesz jobb, ha agyalsz rajta.
2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! a tanárodnak nincs joga lelki terrort alkalmazni sem mások előtt sem négyszemközt. még, ha igaza van akkor sem!állj a sarkadra és ne hagyd magad!ne mard a lelked más

ember lelketlensége miatt.

jobbulást és bátorságot kívánok.

2010. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz a bátorítást :)

Amúgy nem lett volna bölcs dolog vitatkozni vele, még balhézni kezd és kicsapat.

2010. jún. 9. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen! Szólj az igazgatónak! Ha ő sem csinál semmit, akkor valami külső szervezethez kell fordulni...
2010. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyetemen vagyok, itt nem nagyon lehet kihez fordulni elég összetartóak a tanárok.

Utánakérdez hol van még kurzusom aztán elbeszélget azzal a tanárral is, már alapból ott is 2 jeggyel rosszabbat kapnék.

Tőlem is kérdezte h hol van még kurzusom mert látott az intézetben, de azt mondtam neki h csak egy füzetet vittem be. :P

2010. jún. 9. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, hogy egyetemre jársz... Az más... Tesóm is mesélte, hogy voltak olyan szemétláda tanárok, hogy már attól leizzadt, ha meglátta őket... Szóval sajnos van ilyen. Próbálj sz*rni a fejére, és csak azzal foglalkozz, hogy átmenj nála, aztán úgyis megszabadulsz tőle.
2010. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem annak idején majdnem naponta mondhatni leordított a tanár az osztály előtt mert késtem, mert nem voltam órán blablabla, de sztem ez vicces volt.....inkább az volt a gond, h ne kezdjek el röhögni.Ha pedig ennyire bánt, akkor válaszolj vissza (persze normális keretek közt)
2010. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!