Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvajáró vagyok, mit tegyek?

Alvajáró vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A múltkor a családtagjaim tájékoztattak róla, hogy 5 éves korom óta alvajáró vagyok :S Ez kb. annyiból áll, hogy felkelek, felkapcsolom a villanyt, elmegyek wc-re iszok aztán lekapcsolom a villanyt és alszok. Azt mondták, hogy megpróbáltak beszélni velem, meg elém állni, de én csak simán kikerültem őket és mentem tovább.

Most nagyon megijedtem magamtól és már elaludni sem merek. Mit tegyek nagyon félek, mert nem tartom magam normálisnak... 13/L


2011. márc. 29. 17:28
 1/2 anonim válasza:

igyál ilyet

[link]

2011. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 14/L vagyok és én is alvójáró vagyok..És nekem volt olyan ,hogy a földszinten mászkáltam és így láttam magam elött mindent de olyan volt mintha nem tudnám magam irányítani.De anya felkeltett..:/ De úgy tudom nem szabad az alvójárókat fel kelteni mert szívrohamot is kaphatnak..:/ Szerintem elkéne mennünk orvoshoz vagy nem tudom.:/
2011. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!