Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régen miért voltam alvajáró?...

Régen miért voltam alvajáró? És mitől maradt abba?

Figyelt kérdés
Régen éjszaka nagyon sokszor a szoba közepén keltem fel a szőnyegen, vagy az ágyam mellett aludtam a földön,a fejemet az ágyra hajtva, leestem az ágyról, volt olyan is, hogy a fejem a parkettán hatalmasat koppant, és nem is éreztem, nem keltem fel arra se.. Meg mindig nyugtalanul aludtam, takarót lerúgtam, forgolódtam, álmomban is. Emeletes ágyon sose alhattam emitt. Egyszer mikor mentünk külföldre, éjszaka az ágyamtól 3 méterrel odébb keltem.. Az alvajárás az kb 12-13 éves koromig volt.. A nyugtalanul alvás az most is megvan, de a alvjárás az már nem, mitől vannak ezek? és miért maradt abba az alvajárás? 16/L
2010. jún. 11. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajna válaszolni nem tudok, majd várom veled a megoldást :)

De elmondom addig, hogy én meg 22 éves koromig alvajártam, sokszor az ékszereimet pakoltam ki a szőnyegre, meg beálltam a zuhany alá ruhástól (nem engedtem vizet). Meg mászkáltam a lakásban, ha otthon voltam. Több eset is volt, amik az albérletemben, egyetemista koromban történtek, hát igen gáz szituk voltak, mikor arra ébredtem a konyhában, hogy a lakótársam rázza a karom, én mg alva kenyeret vajazok, meg olajat öntök egy csészébe... :)

2010. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) ez nehéz lehetett.. és most hány éves vagy?
2010. jún. 11. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Most 25 vagyok, de már nincsenek ilyen gondjaim.

Közben nézelődtem, és ezt találtam:

[link]

2010. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úristen :O

én tuti sikítva rohannék ki a házból ha azt látom hogy a lakótársam zombi módon keneget egy kenyeret éjfélkor xD

2010. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Stilnox, Zolpidem hatóanyagú altatónak olyan abszurd jelenség szerepel a mellékhatásai között, hogy étel KÉSZÍTÉSE és fogyasztása - ezt nyilván klinikailag megfigyelték különben nem írták volna le.


Nos ezt, spontán rendszeresen elkövetem. Ijesztő, de még vissza is élek vele, kissé túladagolom.

Semmire sem emlékszem alvás közben zabálok.

A legdurvább egy rántotta sütés volt, amihez ébren lusta lennék.


Röviden a kérdésedhez közeledve, ha mesterségesen előidézhető, akkor tuti le van jegyezve az oka.

Nem ritka jelenség.


Én nem kutatom, élvezem.

2010. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jézusom, ez nagyon durva :D videót valaki tudna linkelni erről?
2010. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vettem még fel saját magam.

Kiszámíthatatlan, spontán, ebből tudom, hogy nem érzéki csalódás és valóban alszom közben.


Az altató betegtájékoztatója amivel alá tudom támasztani, illetve hobbiból gyűjtöm a kifogyott dobozokat.

2010. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!