Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lételemem a veszekedés. Mit...

Lételemem a veszekedés. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Muszáj minden nap összevesznem valakivel, ez általában a barátom. Sokszor inkább nem is beszélek vele este, mert tudom, hogy bántanám...

Olyan dolgok miatt veszekszem vele, amik nagyon rég történtek (pl lefeküdt xy csajjal), pedig tudom, hogy szeret engem, régóta együtt vagyunk.

Barátaim nincsenek, mert velük nem lehet jó veszekedni, ők nem érdekes számomra.


Szóval, lételemem a viharos emberi kapcsolat..

Szeretnék ezen változtatni, de ha nem adom ki magamból ezeket a dolgokat, akkor baromi feszült leszek, és pár nap múlva kamatostul kijön...


16/L


2011. ápr. 4. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress jó sok elfoglaltságot magadnak. Ha tanulnál, tanulj mást is, olvass, sportolj, csinálj annyi mindent, hogy majd megszakadj.

Vagy keress fel egy szakembert, mielőtt mindenkit elveszítesz.

2011. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha alig van időm, és csak 10 percem van beszélgetni vele, akkor is ez van...
2011. ápr. 4. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul egy hisztis pics@ vagy..nem baj majd ha kihúzod a gyufát 1-2 pofon után változtatsz magadon
2011. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis p*csa, én amúgy minden más emberrel halál nyugodt vagyok. Engem a szüleimen kívül senki más nem tud felidegesíteni.
2011. ápr. 4. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor önkontroll...Jobb ötletem nincs. Inkább gondold át, mit csináltál aznap, mit fogsz holnap, kérdezd meg az ő napját is, hátha akkor nem jön fel a téma.
2011. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
B*szki, nekem ugyanez a bajom. Ha kell, ha nem én felhívom, egy ideig dumcsizunk, aztán elkezdem b*sztatni, bármilyen hülyeségért. Ezért dobott ki...
2011. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!