Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan? Ti hogy vagytok erre...

Hogyan? Ti hogy vagytok erre képesek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a kérdésem nem rosszalló, hanem értetlenkedő és csodálkozó

Arra gondolok, hogy sokan, mikor rossz a kedvük, szerelmi, családi, ilyen-olyan bánatuk van (vagy esetleg tragédia történt, de arra ne is gondoljunk most, mert annyira mély dolgokról nem szeretnék beszélni), akkor esznek egy csomót, tehát kajával kompenzálnak.

Én meg pont hogy nem bírok egy falatot se letuszkolni magamban. Hogy boldogíthat bárkit is az evés? O.O


2011. ápr. 6. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor eszem ha unatkozom. És amikor szomorú vagyok kb 3 óráig szenvedek az ágyba utána meg felzabálom a hűtőt:D
2011. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az evésnek itt nem az a szerepe, hogy boldoggá tegye magát. Az ember bizonyos helyzetekben képes különböző kényszercselekedetek csinálni. Valaki dohányzik, valaki eszik, valaki iszik. Lényeg, hogy arra a kis időre elterelje a figyelmét a gondokról.
2011. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp dolgozza fel a problémákat, a stresszhelyzeteket. Az, hogy te nem eszel egy falatot sem, ugyanannyira rossz mint ha valaki egyfolytában eszik...
2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg van még rajtad kívül olyan ember aki nem tud

enni stresszes, vagy depressziós állapotban. ííínálam is

így van. Általában csak gyógyszer állítja le a fogyást.

2011. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!