Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy jobb kedvem...

Mit tegyek, hogy jobb kedvem legyen? Mivel vidíthatnám fel magam?

Figyelt kérdés
Bújkál bennem a betegség, fáradt vagyok, levert.De ez nagyon idegesít, elmennék szórakozni, de nem tudom magam rávenni a készülődésre sem...:(
2011. ápr. 9. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el, az "Indul a bakterház" c. könyvet.
2011. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem 20 év alatti lehetsz és nő/lány. Ha több is vagy 30-nál nem tippellek többnek. A te esetedben az a jó, ha 1. megnézed az egyik kedvenc filmed ami lehetőleg vígjáték, 2. edd meg a kedvenc kajádat, 3. hallgass jó zenéket. Ez általában bejön. Ha nem akkor hosszútávon kell tervezned és keresned kell olyan új dolgokat az életedben amikkel elfoglalod magad és felvidítanak. Vagy elvonják a figyelmed. Keress új sportot vagy hobbit. Szerintem ez hasznos lehetne. Ha ez se segít, akkor pszihológus segíthet, mellesleg kellemes vele beszélgetni.
2011. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!