Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopatának (antiszoc...

Egy pszichopatának (antiszoc szem zavarosnak), mivel lehet fájdalmat okozni?

Figyelt kérdés
nem fizikai fájdalomra gondolok
2011. ápr. 12. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2011. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de arra miért válaszoljak? hogy miért szeretnék fájdalmat okozni, egy pszchihopatának
2011. ápr. 13. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ne válaszolj, én se fogok a kérdésedre.
2011. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már azzal is fájdalmat okozol neki, ha nem veszed fel a bunkóságait és esetleg kineveted vagy ilyesmi... A pszichopátia csúnya betegség, én valahogy sajnálom őket. Nekem nem meghatározott szem. zavarom van, amiben az összes ilyen sz. zavar benne van, tehát nekem is vannak olyan fázisaim, amikor erkölcstelen módon, undorítóan kihasználok helyzeteket, vagy megbántok másokat...
2011. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fizikai fájdalmat akarsz okozni hanem lelkit? Az kétlem hogy menne. Nekem rögtön a fizikai ugrott be ahogy olvastam a kérdésed, de ha az nem jó... Amit az utolsó írt az meg hülyeség, ha nem tud veled mit kezdeni, továbbáll és többé eszébe sem jutsz, ne hidd hogy olyan nagy megrázkódtatás lenne, ha egy ember nem dől be neki...
2011. ápr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
apámról van szó, valamennyire kötődik hozzám, nem véletlenül akarta az anyai ágról hozott részemet 6 éves koromban kiverni belőlem.
2011. ápr. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!