Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől történnek ezek a folyama...

Mitől történnek ezek a folyamatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy milyen cselekedetek után érzem jól magam, de az nem olyan eseményekre esik, amikor szükségem lenne azokra a cselekedetekre. Tehát pl, amikor van erőm kiállni az mellett amit gondolok, akkor nem történik semmi, amikor ki kell, akkor meg nincs erőm. Amikor nem kell akkor egy csomó dolog eszembe jut, egy csomó érdekes, hasznos dolog, de amikor helyzet van, nem jut eszembe semmi, legtöbbször mintha nem lenne saját véleményem.
2011. ápr. 12. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel én is ùgy vagyok. Altalàban nagyon meglepõdöm szituàciókon és nem jön ki egy szó sem a szàmon. Viszont nem kommunikàlok sokat, ez is hozzàjàrul.
2011. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ezzel nem csak tik vagytok így, hanem nagyon sokan. Ezért is mondják, hogy a gyakorlás a tudás anyja. A kisbaba ösztönösen sír, ha valami kell neki. Még nem is tudja hogy mi, de érzi, hogy kell. És sír. Ti ezt nem csinálhatjátok. Meg kell mondani, hogy mit akartok, mre van szükségetek. És ezt minél gyakrabban teszitek meg, annál biztosabban tudtok fellépni. Társaságba kell járni, sokat kell beszélgetni. Társas ember tovább is él. Ez ilyen egyszerű. Nincs tea, ima stb, amitől ez elmúlna. Csak a cselekvés.

2011. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!