Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy tudat alatt...

Lehetséges, hogy tudat alatt érzek valami rosszat és emiatt történnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Egy éve lett vége egy nagyon rossz kapcsolatomnak, de hamar megtaláltam a jelenlegi páromat, akivel nagyon jól megvagyunk. Nekem többek közt a legfontosabb a ragaszkodás, és, hogy komolyan tervezzen velem az illető, az előző kapcsolatomban ezek a dolgok voltak, amik nem voltak meg.

Viszont mióta vele vagyok, illetve pár hónap után mindenféle bajom előjött, pánik, depresszió, kényszergondolatok, sok féle dolog. Lehet, hogy tudat alatt érzek valamit, amitől ez a kapcsolat se lesz jó, csak még magamnak sem vallom be, vagy esetleg most jön ki a volt kapcsolatomból származó dolgok, vagy ez csak kémiai elváltozás, és épp most jött ki rajtam?

Már kaptam rá gyógyszert, szerencsére javulok is. Csak félek, hogy megint pofára esek, és a tudat alattim így akarja közölni velem.


2010. dec. 10. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a volt kapcsolatod utóhatása lehet.
2010. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Onvizsgalat! Figyeld meg onmagadat, hiszen mar most is nagyon jol megtudtad fogalmazni azt, hogy mi valtotta, vagy valthatta ki ezeket a tuneteket, tehat tudod ezt.

Amikor mar tisztaban vagy ezzel, akkor valtoztatni kell, mivel ezek a tuneteket azok, amik jeleznek Neked, hogy valtoztatasra van szukseg.

Ne gondolj a multra, csak a jelennek elj, es bizzal onmagadban es legyen eros hited, s igy elfog mulni a betegseged is.

Ugyanis Te nagyon felsz attol, hogy ez a kapcsolat sem fog sikerulni, mint az elozo, s igy valoban elfogod kovetni ugyanazt a hibat, amit mar elozoleg elkovettel!

Szuntesd meg a belso felelmedet, es legyen hited, bizzal onmagadban, es bizzal abban, hogy megtalaltam azt az embert, Akivel boldog lehetsz, de ezt 100 %-an kell erezned, es nem szabad ketelkedned ebben.

A legfontosabb, hogy szeresd a parodat es fogadd el az O szeretetet, de soha ne gondolj az elozo parodra, mivel ezek a gondolatok a bunosek, s ezzel fogod megmergezni a jelenlegi kapcsolatot is.

Eltemetni a multat!

2010. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!