Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg vagyok? (Kérdésed...

Elmebeteg vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy hónapja a neten keresztül 7 korombeli ismerősömnek gyilkossági fenyegetést írtam, és állítólag ki akartam őket végezni ámokfutás keretében. Az a gond, hogy én ezekre egyáltalán nem emlékszem, csak később derült, ki hogy én voltam. Akkor most mi a bajom és mit csináljak?
2011. ápr. 16. 14:51
 1/8 anonim válasza:

hát ha valami nagy sokk éri az embert, azt általában elfelejti és csak hipnotizőr tudja belőle előhozni, tudat alatti állapotnál.

veled történt ilyen? vagy éppen a fenyegetés váltotta ki azt hogy elfelejtetted?


vagy csak szivatnak :D

2011. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szivatnak, mert tényleg én írtam azt a fenyegetést, viszont előtte semmi olyanról nem tudok, ami kiválthatta volna ezt belőlem. Tudom, sokszor van velem az, hogy másnak képzelem magam és olyanokat teszek, amit én magam nem tennék, viszont a pszichiáterem szerint nem vagy skizofréniás. Viszont akkor mi a bajom?
2011. ápr. 16. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez pedig skizofrénia. Keress más pszichiátert, és kezeltesd magad mielőbb, még mielőtt tényleg megcsinálod, én nem csak fenyegetsz.


Ha nem hiszed el, hogy ebből tényleg nagy gáz is lehet, nézd meg a Fight club-ot.

2011. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, és keresek másik pszichiátert.
2011. ápr. 16. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Többszörös személyiség?
2011. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne igaza a pszichiáterednek?

Én sem skizofréniára gondoltam először.

Beszéld meg vele a kétségeidet, kérdezd meg, mit gondol a diagnózisodról!

2011. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten artad, akkor tuti te voltál? Nem lehet, hogy valaki belépett valahova a nevedben, esetleg kitalálta, elleste vagy tudta eleve a jelszavad és így akart "megviccelni"?
2011. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem venném 100%-ig készpénznek, hogy te írtad ezeket az üzeneteket, lehet, hogy csak valaki a nevedben viccelődött. Az is lehet, hogy direkt azért, hogy őrültnek hidd magad. Ősi trükk:


[link]


Természetesen lehetséges az is, hogy te voltál. Ekkor pedig a pszichiáterben bízz.

2011. ápr. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!