Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? (kérdésed tul...

Miért van ez? (kérdésed tul rövid. A magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Általában vidám vagyok, de 1-2 honapja nagyon nem..etsénként rámtör a szomoruság, sirok olyanért amit akkor nagy gondnak látok, másnap meg "nevetek" azon, hogy miért sirtam ilyenen..és kilátástalannak látok mindent, néha félek is de nem tudom mitöl..és nagyon rossz az egész mert egy ideje tart
2011. szept. 4. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
esténként*
2011. szept. 4. 16:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszihologussal, mielőtt még rosszabb lesz
2011. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz kamaszodsz,serdülsz,ilyenkor néha érzékenyebbek a fiatalok,sőt amikor elkezdenek nemileg érni,lányoknál a mensi megjelenése előtt is van ilyen hangulat ingadozás.
2011. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves leszek..szoval már nem kamaszodok:D
2011. szept. 4. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán valakivel meg kéne osztanod a gondjaidat. Ha nem tud tanácsot adni az illető az nem gond, legtöbbször már az is segít, hogy valaki meghallgat. De ha nem változik ez a hangulatállapotod, akkor tényleg fel kéne keresned egy pszichológust.
2011. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!