Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? (Kérdésed túl...

Mi a bajom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Minden bajom van, minden zavar, semmihez sincs kedvem (még élni sem), nincs kedvem társalogni, nincs kedvem sehova menni, nem tetszem magamnak, folyton filózok, szerintem az emberek sem kedvelnek,...

De, nem tudok mit tenni, ha azt sem tudom, h igazából miért van ez az állapot.:(


2011. okt. 15. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj el bulizni a haverokkal
2011. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semmihez sincs kedvem, írtam...
2011. okt. 15. 17:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Amit akarok, arra nincs lehetőségem, amire lehetőségem van, azt pedig nem akarom - mert szar, hülyeség, értelmetlen. És unom az életem.
2011. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
,,Amit akarok, arra nincs lehetőségem.,, Ja, ez nálam is így van.:S
2011. okt. 16. 10:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha ezen minél előbb változtatnál, és keresnél valami értelmes elfoglaltságot, még akkor is ha semmi sem érdekel... mert ha így folytatod, jön a depresszió, alvászavar stb léphet fel.
2011. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Igaza van az utolsónak, keress valami hobbit. Én például sokat olvasok, és írogatok is, így egy másik világban érzem magam, és ilyenkor jókedvű vagyok. ^^
2011. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem már depressziós vagyok, és az alvás is nehézkes.:)
2011. okt. 16. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha minél előbb változtatnál, mert elég mély gödörbe kerülhetsz, amiből nem könnyű kilépni, ezt saját tapasztalat alapján mondom. Egy hobbit keresni nem nehéz, inkább megszeretni és elkezdni az, de idővel megéri. Sportot tudnám ajánlani, ami az alvászavaron is segíthet.
2011. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy már nyakig vagyok abban a gödörben...

Futni jártam eddig, de ilyen hidegben nincs kedvem.

2011. okt. 17. 00:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Futni hidegben is lehet, csak jól fel kell öltözni, még pedig rétegesen. Másik, hogy tényleg el kéne járnod szórakozni, mert teljesen befogsz fásulni. Nem azt mondom, hogy menj egy buliba és részegedj le :) , inkább menj el vásárolgatni vagy moziba. Biztos vannak barátaid, remélhetőleg nem túl felszínesek, akik valamennyire meg tudnak érteni, és velük el tudnál menni bárhova, vagy valamilyen kiállításra akár. Ha még ez is kevés lenne, szerintem keres fel egy pszichológust, akivel meg tudnád beszélni a problémádat mélyebben. Akár személyesen, akár emailben.
2011. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!