Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeomlást hogy lehet...

Norca.* kérdése:

Idegösszeomlást hogy lehet kezelni"/megszüntetni/gyógyítani"?

Figyelt kérdés
nem vagyok 18, úgyhogy antidepresszánzsokat és nyugtatókat nem kaphatnék. az okait tudom, úgyhogy nincs szükségem pszichológusra. utána néztem. ez egyértelműen idegösszeroppanás. kézremegés, depresszió, hangulatváltozások, sírógörcs, kézvagdosás, alig alszom... de mit tehetek ellene??
2011. ápr. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az ok miatt kéne segítséget kérned,hanem a tünetek miatt.orvosi segítség nélkül,egyedül nem fog menni
2011. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
'Idegösszeroppanást' pszichoterápiával lehet gyógyítani. Néha nem elég ha az ember tudja az okokat és segítségre van szüksége a probléma enyhítéséhez, megoldásához.
2011. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem én... de biztos nincs más megoldás? mert a pszichológust mindenképpen kerülni szeretném...
2011. ápr. 18. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:

miért szeretnéd kerülni? mert ciki? nem az, ellenben egyedül nem megy. kb. olyan annyi esélyed, mint Háry Jánosnak a saját hajánál fogva kihúznia magát a bajból.

Persze lehet halogatni, de a dolog súlyosbodni fog. És az is lehet, hogy te nem is a probléma gyökerét látod, csak egy kis összetevőjét. Hajlamos az ember másokat hibáztatni, de vajon miért nem képes feldolgozni a problémát?

2011. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!