Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínűleg skizofrén vagyok....

Valószínűleg skizofrén vagyok. Elvégezhetem az egyetemet, ha ez kitudódik rólam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből következtettél arra, hogy skizofrén vagy?
2011. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van pszichiáterre, akkor miért nem jársz utána, hogy segítsen rajtad? Lehet, hogy csak kimerült vagy
2011. ápr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha elvegeztel egy egyetemet lehetne annyi eszed hogy orvoshoz kell fordulnod!
2011. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdező azt írta hogy elvégezheti e az egyetemet, nem azt hogy elvégezte. Amúgy szerintem nem zárja ki egyik a másikat. Miért ne végezhetnéd el? Ha beteg is vagy, ugyan annyi jogod van hozzá mint egy egészséges embernek. Gyógyszerrel jól kezelhető ez a betegség szerintem.
2011. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elvégezheted! Nem kell, hogy kitudódjon. Nem kell ezt elmondanod senkinek, maximum csak annak akiben 100%-osan megbízol és meg akarod osztani vele. Diagnosztizáltak?
2011. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha diagnosztizálnak, és szeded a gyógyszereidet, akkor van esélyed. Különben nincs.
2011. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a skizofrén nagyon tág fogalom. még az orvosok se tudják rendesen definiálni. Hogyha nincs semmi bajod de minden nap beleszarsz az ágyadba akkor is skizonak nyilvánítanának.


szerintem te nem skizo vagy csak depis, lehet hogy csak ráébredtél valamire ami miatt azt hiszed őrült vagy, pedig nem. sok emberrel van így. szerintem írd le hogy mik a tüneteid ami miatt így érzed és írd meg mikor kezdődött és hogy miért.


Hogyha az vagy akkor is simán kezelhető az olyan ami neked van. (ha nem lenne kezelhető akkor már vagy nem élnél, mert megölted magad, vagy elmegyógyintézetben csorgatnád a nyálad)


írd le mitől érzed így magad.

2011. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért tudódna ki? Az orvost titoktartás kötelezi. Ráadásul nem azzal fog egy orvos foglalkozni, hogy megakadályozzon az egyetem elvégzésében. Kezeltesd magad, így nem lesznek tüneteid.
2011. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvileg bárkinek megengedik az egyetem elvégzését... hacsak nem követ el ott nagy fegyelmi dolgokat.

Am. gondolhatja az ember magáról h skizo ha nem az, pl. idegileg kimerült állapotoukat annak sejthetik sokan. Vki paranojásnak gondolja magát mert sok embertől ideges lesz és úgy érzi, ellene vannak vagy ilyesmi.

2011. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogyan állapítottad meg magadról a skizofréniát, amikor pont az ebbe a betegségben szenvedők nincsenek tudatában a betegségüknek. Ha valamire gyanakszol, magaddal kapcsolatban, akkor fordulj szakorvoshoz. De legalább háziorvoshoz. Semmilyen vélt, vagy valós betegséget nem szabad szégyellni, és ennek ( főleg az orvos általi megtudása semmilyen hátrányt nem jelenthet. Gondolod, a dokid elmegy az egyetemre, és megmondja a tanítónéninek?
2011. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!